Dziesięciolecia innowacji

Wysoce certyfikowane produkty skoncentrowane na dostarczaniu najświeższej, najlepiej smakującej wody

Skontaktuj się

Oczyszczanie

Firewall® bezpiecznie oczyszcza wodę do 99,9999% bez bakterii i 99,99% bez wirusów.

W przeciwieństwie do innych dystrybutorów zasilanych z sieci, nasza opatentowana technologia Firewall UVC dokładnie oczyszcza wodę na całej drodze do dyszy dozującej. Zapobiega to przedostawaniu się wirusów i bakterii, takich jak Legionella, Salmonella, E. coli, Hepatitis i Rotavirus do systemu, zanieczyszczając wodę pitną i powodując choroby. Certyfikowany i zatwierdzony w ponad 7000 niezależnych testów.

Ochrona

BioCote® ogranicza rozwój niektórych bakterii i pleśni o 99,5%.

Wyjątkowa dla Waterlogic, wbudowana ochrona antybakteryjna BioCote® ogranicza rozwój niektórych bakterii i pleśni wokół obszaru dozowania i filtra, zmniejszając ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego i utrzymując świeżość i czystość dozownika na dłużej.

Filtracja

Filtracja węglowa usuwa nieprzyjemne smaki i zapachy z wody pitnej.

Nasze najlepsze w swojej klasie filtry węglowe usuwają osad, chlor i inne zanieczyszczenia, neutralizując nieprzyjemne smaki i zapachy z wody, jednocześnie przepuszczając naturalnie występujące i korzystne minerały, aby zagwarantować doskonałą w smaku, czystą wodę.

Zaangażowanie w innowacje, które powstają od dziesięcioleci

Od 1992 roku Waterlogic przesuwa granice w dziedzinie nawodnienia w miejscu pracy. Obecnie obecna w ponad 50 krajach, z ofertą wielu marek i 3 międzynarodowymi zakładami produkcyjnymi, tylko Waterlogic naprawdę dostarcza lepszą wodę dzięki lepszemu myśleniu

Zrównoważony wybór
Najlepsze rozwiązania
22 lata doświadczenia
Zapewnia innowacyjne nawodnienie bez użycia rąk w miejscach pracy na całym świecie

Dzięki naszej gamie pedałów nożnych, które umożliwiają obsługę naszych dystrybutorów Yazamco, możesz zachować bezpieczeństwo, pozostając nawodnionym. Nasze bezdotykowe rozwiązanie ułatwia ograniczenie rozprzestrzeniania się zarazków za pomocą wyraźnie oznaczonych pedałów. Dostępne z opcjami zimnej, gazowanej i gorącej wody, Twój zespół może bezpiecznie cieszyć się czystą, świetnie smakującą wodą w miejscu pracy.

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach!

Od lat dostarczamy nasze rozwiązania do największych marek w Polsce i w Europie. Dostarczamy różnorodne dystrybutory wody dla biznesu i domu. Oferujemy również najwyższej klasy ekspresy do kawy.