Woda dla firm – Warszawa

Woda dla firm - Warszawa

Wyborna, świeża i smaczna woda prosto z kranu w Twoim biurze w Warszawie? Tak to możliwe! Nasze bezbutlowe dystrybutory wyposażone są w szereg innowacyjnych systemów. Dla firm przygotowaliśmy szeroki katalog automatów zróżnicowanych pod względem funkcji, wydajności, kolorystyki, kształtu i miejsca instalacji. Produkty Yazamco są skierowane do firmy, zarówno typowo produkcyjnej, jak i o profilu handlowym i usługowym. Automaty do wody to wymierne korzyści funkcjonalne, organizacyjne i ekologiczne.

Jako pracodawca musisz stworzyć podwładnym odpowiednie warunki. Ważnym aspektem może być dobrze zaopatrzone zaplecze socjalne z kompleksowym wyposażeniem. Wybierz jeden z dystrybutorów filtrujących z naszego asortymentu i zapewnij zawsze świeżą i smaczną wodę dla pracowników Twojej firmy. Każda maszyna z oferty Yazamco podpinana jest bezpośrednio do sieci kanalizacyjnej, dlatego nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z zakupem butli wymiennych. Z tego powodu proponowane przez nas urządzenia są ekologiczną alternatywą dla napojów z plastikowych butelek, które są szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Automaty wody dla firm - jakie korzyści funkcjonalne?

W naszej ofercie dla firm z Warszawy posiadamy wiele modeli dystrybutorów w różnych opcjach. Każdy z nich oprócz inteligentnych systemów i użytkowych funkcji sam w sobie jest emanacją elegancji i designu. Dzięki tym właściwościom idealnie wkomponują się do stylu każdego pomieszczenia. Dzięki urządzeniom Yazamco można wodę:

  • schłodzić,
  • podgrzać,
  • ugotować,
  • zmineralizować,
  • podać w temperaturze pokojowej.

Zamawiając u nas urządzenie filtrujące, sprawisz, że woda w firmie będzie świeża, orzeźwiająca i zawsze w odpowiedniej temperaturze. Dzięki funkcji przyrządzania wrzątku pracownicy przedsiębiorstwa będą mogli przygotować sobie również ciepłe napoje w chłodne dni. Gorąca ciecz jest gotowa od razu, dzięki czemu nie trzeba długo czekać, aby napić się aromatycznej kawy czy herbaty. Z kolei w trakcie upałów dystrybutor może schłodzić wodę do optymalnej temperatury, przez co na pewno ta przyniesie orzeźwienie.

Nasze automaty są podłączone bezpośrednio do instalacji sieciowej. Pobierana woda jest następnie przepuszczana przez 4-stopniowy układ filtrujący. W jego skład wchodzą trzy filtry (węglowy, antywapienny i mikronowy) oraz lampa UV. Dzięki temu rozwiązaniu wszelkie niepożądane drobnoustroje i bakterie są neutralizowane, co bezpośrednio podnosi jakość wody i jej walory użytkowe.

Bezbutlowa woda do firmy - jakie korzyści organizacyjne?

Istotną zaletą dystrybutorów Yazamco jest ponadto brak zbiorników na wodę. W rezultacie bezbutlowy charakter to oszczędność:

  • czasu, przeznaczonego na wymianę, który może zostać w ten sposób zagospodarowany z korzyścią dla firmy i pracowników,
  • przestrzeni, kilkunastolitrowe galony zajmują sporo miejsca, w przypadku małych biur ich przechowywanie może być kłopotliwe,
  • pieniędzy, raz zamontowany automat to redukcja kosztów stałych związanych z okresowym dowozem i obsługą.

Zapraszamy do współpracy wszystkie organizacje gospodarcze i non-profit. Nasi konsultanci pomogą wybrać model dystrybutora odpowiedni do konkretnego wnętrza i preferencji użytkowników. Nieskazitelnie czysta i zdrowa woda dla firm – to atuty produktów Yazamco!

Dystrybutory wody Yazamco - jakie korzyści ekologiczne?

Plastikowe butelki to jedne z najczęściej spotykanych przedmiotów jednorazowego użytku, które można znaleźć na osiedlach, chodnikach i skwerach Warszawy. Według raportu Komisji Europejskiej Safer Drinking Water for all Europeans zmniejszenie zużycia wody butelkowanej ze 100 do 88 litrów rocznie może obniżyć emisję gazów cieplarnianych do 2050 roku aż o 1,2 mln ton CO2! Nasze dystrybutory pozwolą na wzrost korzystania z jakościowo dobrej wody pitnej bezpośrednio z instalacji sieciowej i przyczynią się do poprawy powietrza.

Zapewnienie z przefiltrowanej wody pracownikom firmy to sposób na wprowadzenie zdrowych nawyków. Regularne nawadnianie jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niestety wiele osób w ciągu doby przyjmuje zdecydowanie zbyt mało płynów. Stały i nieograniczony dostęp do cieczy w idealnej temperaturze, dodatkowo wzbogaconej bąbelkami powietrza, na pewno przyczyni się do optymalnego nawodnienia całego personelu. Poza tym wynajem urządzenia filtrującego z wodą dla firm z naszej oferty będzie kosztować cię znacznie mniej, niż kupowanie butelkowanych napojów do biura. 

Woda dla firmy

Chcesz być eco-przedsiębiorcą? Pragniesz dołożyć swoją cegiełkę do zrównoważonego rozwoju Polski? Skontaktuj się z działem handlowym Yazamco Poland i zamów już dziś bezbutlowe dyspensery wody do firmy! Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać najlepszy dystrybutor filtrujący, dopasowany do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. W cenie wynajmu urządzenia otrzymujesz także serwis dostępny 24 godziny na dobę, który pomoże Ci w razie niespodziewanej awarii. Nie zapomnij sprawdzić również ekspresy ciśnieniowe, dzięki którym możesz zapewnić pracownikom biura pyszną i aromatyczną kawę każdego dnia, w tym prawdziwe espresso i puszyste cappuccino.