Dystrybutor wody Rzeszów

Dystrybutory wody w Rzeszowie

Jeśli jest Ci potrzebny niezawodny dystrybutor wody do biura w Rzeszowie, firma Yazamco ma dla Ciebie atrakcyjną propozycję! Przygotowaliśmy szeroki asortyment modeli od sprawdzonych producentów, które warto wykorzystać w zakładzie pracy. W ofercie znajdziesz maszyny w wielu wersjach kolorystycznych, rozmiarach i o praktycznych funkcjach, z których na pewno będziesz korzystać na co dzień. Wszystkie urządzenia podpinamy do Twojej instalacji sieciowej, dzięki czemu są zawsze gotowe do użytku.

Profesjonalne dystrybutory wody dla firm z naszego katalogu sprawdzą się nawet w niewielkim biurze czy pomieszczeniu socjalnym. Jeśli dysponujesz ograniczoną powierzchnią na instalację nowego sprzętu, sięgnij po model nablatowy, dostępny w kilku odsłonach. Do większych przestrzeni biurowych polecamy natomiast warianty wolnostojące, które są dostępne też w wersji kompaktowej o szerokości 23 centymetrów. To bardzo dobra alternatywa dla wody butelkowanej, także tej gazowanej. Większość modeli zaopatrzono w opcję nasycania cieczy dwutlenkiem węgla, z której będą mogli skorzystać Twoi pracownicy.

Ekologiczny Rzeszów dzięki dystrybutorom do wody

Ograniczając ilość produkowanych butelek plastikowych, sprawisz, że Twoja firma będzie bardziej ekologiczna. Z pomocą Yazamco oszczędzisz też sporo miejsca na magazynowaniu zapasów napojów, w końcu dystrybutor czerpie wodę bezpośrednio z kanalizacji. Ciecz trafiająca do maszyny zostaje poddana procesowi dokładnej filtracji, dzięki czemu podnoszą się jej walory smakowe i staje się mniej twarda. Jednocześnie zastosowane w urządzeniach filtry nie usuwają wszystkich minerałów z wody, dlatego nadal jest ona zdrowa.

Prezentowane dystrybutory zapewniają wydajną pracę w każdej sytuacji. Jednak w razie ewentualnej awarii zajmujemy się naprawą wynajmowanych dystrybutorów przez 24 godziny na dobę. Każda maszyna z oferty ma specjalne zabezpieczenia, chroniące podzespoły przed zalaniem. W razie problemów z wybraniem konkretnego dyspensera zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci podjąć decyzję.