Dystrybutor wody Katowice

Dystrybutor wody Katowice

Nasza firma proponuje Ci nowoczesny dystrybutor wody na wynajem w Katowicach, dostępny w wielu interesujących wersjach do wyboru. Oferujemy maszyny wyróżniające się imponującą wydajnością oraz estetycznym wyglądem, które warto wykorzystać w domu, a także biurze czy innym zakładzie pracy. Sprzęt pobiera ciecz z instalacji sieciowej, dlatego nie trzeba każdorazowo wymieniać butli, a także tracić miejsca na magazynowanie zapasów. Jednocześnie takie rozwiązanie pozwoli Ci znacznie zmniejszyć ilość generowanych plastikowych śmieci.

Chcesz mieć zawsze nieograniczony dostęp do pitnej wody zimnej, gorącej, a może gazowanej? Nasze dystrybutory Ci ją zapewnią! Większość urządzeń z asortymentu zaopatrzono w szereg funkcji umożliwiających dostosowanie temperatury cieczy, a także nasycenie jej dwutlenkiem węgla. To bardzo dobre rozwiązanie dla miłośników orzeźwiających, gazowanych napojów. W poszczególnych wariantach można również zamontować wygodne podajniki na kubki, które przydadzą się zwłaszcza w miejscu pracy czy lokalu usługowym.

Dystrybutory wody dla firm w Katowicach – Dopasowane do potrzeb

Jeśli dysponujesz większą przestrzenią na instalację dozownika, wybierz model wolnostojący. Z kolei do mniejszego pomieszczenia socjalnego lepiej postawić na dystrybutory do wody w wersji nablatowej. Proponujemy maszyny o różnych wymiarach, w tym warianty kompaktowe. Dodatkowo sprzęt z naszego katalogu ma ciekawy, minimalistyczny wygląd, pasujący do dowolnego wystroju.

Poszczególne dystrybutory wody z asortymentu zaopatrzono w system oszczędzania energii, dlatego przechodzą w tryb nocny po dłuższym czasie bezczynności. Część z nich ma również opcję regulacji wysokości ustawienia tacki, przez co sprawdzą się też do napełniania butelek czy wysokich szklanek. Zachęcamy do sprawdzenia tabeli zestawienia poszczególnych modeli, która umożliwi Ci łatwe porównanie dostępnych wariantów. Jeśli nadal nie wiesz, na jaki sprzęt się zdecydować, napisz do nas, a doradzimy w wyborze optymalnej opcji na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.