Dystrybutor wody Łódź

Dystrybutor wody Łódź

W asortymencie naszej firmy dostępny jest dystrybutor wody na wynajem w Łodzi. Oferujemy różnorodne urządzenia zaopatrzone w przydatne funkcje, które są bardzo wydajne. Sprzęt z asortymentu został zaprojektowany z myślą o intensywnym użytkowaniu, dlatego możesz go z powodzeniem wykorzystać w pomieszczeniu socjalnym w swoim przedsiębiorstwie lub w lokalu usługowym i innym miejscu użyteczności publicznej.

W katalogu mamy dystrybutory zapewniające wodę:

  • zimną,
  • gorącą,
  • gazowaną,
  • w temperaturze pokojowej.

Modele oferujące wszystkie powyższe opcje pozwolą Ci zastąpić inne urządzenia wykorzystywane w pomieszczeniach socjalnych, takie jak ekspres czy czajnik elektryczny. Wrzątek jest cały czas dostępny, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy bez problemu przyrządzicie sobie gorącą herbatę lub kawę w przerwie od obowiązków. Istnieje też możliwość montażu specjalnego podajnika na kubki. Dodatkową zaletą oferowanego sprzętu są wbudowane ekrany dotykowe, usprawniające obsługę.

Wśród naszych dystrybutorów dozujących wodę znajdziesz wersje wolnostojące, dostępne w kilku odsłonach. Proponujemy również warianty nablatowe, idealne do mniejszej kuchni, które mimo niewielkich rozmiarów są nadal bardzo wydajne. Wszystkie urządzenia utrzymane są w stonowanej kolorystyce. Całość wykonano ze sprawdzonych materiałów o optymalnej odporności mechanicznej, przez co obudowa jest mniej narażona na powstawanie szpecących rys, nawet przy intensywnym korzystaniu ze sprzętu.

Proponowane przez nas dystrybutory to doskonała alternatywa dla wody butelkowanej, której regularne stosowanie wiąże się z produkcją dużej ilości odpadów plastikowych. Urządzenia z oferty podpinane są bezpośrednio do instalacji sieciowej. Dzięki temu nie jest konieczne wykorzystywanie butli z wodą, które trzeba wymieniać i składować. Chętnie doradzimy Ci przy wyborze konkretnej maszyny z asortymentu. Aby poznać szczegóły, skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży za pośrednictwem formularza.