Dystrybutor wody Kraków

Dystrybutor wody Kraków

Nasza firma zapewni Ci niezawodny dystrybutor wody na wynajem w Krakowie. Proponujemy urządzenia wydajne i estetyczne, które pozwolą Ci cieszyć się orzeźwiającym napojem bez konieczności zakupu plastikowych butelek zanieczyszczających środowisko. Sprzęt z asortymentu działa na podstawie wodnej instalacji sieciowej, ma wbudowane zabezpieczenia, które chronią podzespoły przed zalaniem w razie awarii systemu kanalizacyjnego.

Do dyspozycji masz dozowniki zapewniające wodę:

  • zimną,
  • gorącą,
  • w temperaturze pokojowej,
  • gazowaną.

Dostępne są w kilku interesujących wersjach kolorystycznych – dopasujesz je do dowolnej aranżacji, dzięki czemu prezentują się bardzo dobrze w biurze czy pomieszczeniu socjalnym.

Nasze dystrybutory, po podpięciu do źródła, przeprowadzają dokładną filtrację wody, usuwając z niej wszelkie zabrudzenia czy nadmiar kamienia, jednocześnie pozostawiając ważne minerały. Następnie płyn zostaje podgrzany lub schłodzony do optymalnej temperatury i w razie potrzeby nasycony dwutlenkiem węgla (opcja dostępna tylko w niektórych modelach). Część z nich ma też wbudowany system oszczędzania prądu, dlatego wyłączają się same w razie dłuższych przerw w pracy.

Mamy dla Ciebie nowoczesne dystrybutory dozujące wodę w wersji wolnostojącej oraz nablatowej. Wszystkie modele wykonano z wytrzymałych materiałów najlepszej jakości. Warto po nie sięgnąć, jeśli w pomieszczeniu socjalnym nie masz zainstalowanego zlewu z kranem, a ewentualny montaż jest dla ciebie zbyt dużym wydatkiem. Sprawdzą się też do lokalu usługowego, w którym pragniesz zapewnić klientom stały dostęp do świeżej, przefiltrowanej wody.

Chcesz zamówić dystrybutor, jednak nie wiesz jaki wariant z oferty sprawdzi się dla Ciebie najlepiej? Skontaktuj się z biurem obsługi, a nasi konsultanci chętnie wybiorą urządzenie odpowiadające wszystkim Twoim preferencjom. Mogą Cię również zainteresować nowoczesne ekspresy do kawy, które proponujemy w dzierżawę na bardzo atrakcyjnych warunkach.