Nawodnienie w przemyśle

Zadbaj o zespół podczas pracy dzięki niezawodnym systemom wodnym Yazamco dla przemysłu.

Skontaktuj się

Sprawdź naszą ofertę dystrybutorów wody dla przemysłu

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz gorącej, schłodzonej czy gazowanej wody, nasze
urządzenia wolnostojące i nablatowe spełnią Twoje potrzeby.

WYNAJEM DYSTRYBUTORÓW WODY

Opłacalne pakiety wynajmu

Wysokowydajne rozwiązania dla środowisk o dużym ruchu

Zapewnienie niezawodnego dostępu do świeżej i czystej wody, dzięki czemu pracownicy magazynu mogą pozostać nawodnieni przez cały dzień.
Maszyny o wysokiej wydajności

Nasze dystrybutory wody, napełniacze butelek i fontanny idealnie nadają się do wysokich wymagań fabryk i magazynów. Dzięki zwiększonej wydajności wody i szybkości uzupełniania, systemy te zapewniają, że większa liczba pracowników może pozostać nawodniona bez opóźnień.

Jakość i higiena wody

Możesz polegać na naszej najnowocześniejszej innowacji w zakresie oczyszczania wody, Firewall®, aby zapewnić bezpieczne nawodnienie w miejscu pracy, wzbogacone o ochronę antybakteryjną BioCote® i funkcje bezdotykowe zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo i higienę pracownikom.

Niegazowane i gazowane

Dystrybutory wody zachęcają do korzystania z butelek wielokrotnego użytku, pomagając firmie ograniczyć jednorazowe odpady z tworzyw sztucznych i przyczynić się do bardziej zrównoważonego środowiska.

Idealne dla przemysłu

Wygodny dostęp do wody zachęca pracowników do nawadniania się.

Innowacyjne produkty

Zapewnia niezawodną wydajność i trwałość w halach o dużym natężeniu ruchu.

Bezproblemowa Obsługa

Instalacja, konserwacja i opieka posprzedażowa dostępne dla Twojego spokoju ducha.

Odkryj przyjazne dla środowiska rozwiązania wodne wspierające Twoje cele w zakresie zrównoważonego rozwoju. Nasza gama chłodziarek bezbutlowych zachęci pracowników do uzupełniania butelek i szklanek wielokrotnego użytku, ograniczając jednorazowe użycie plastiku.

Zmniejszenie zużycia plastiku w pracy obniża emisję CO2 związaną z produkcją, transportem i utylizacją plastikowych butelek.

Dbanie o nawodnienie pracowników pomaga zwiększyć poziom energii i koncentracji w pracy. Nasze rozwiązania nawadniające są dostosowane do wszystkich obszarów działalności firmy, zapewniając łatwy dostęp do wody pitnej w celu zwiększenia wydajności.

Yazamco zapewnia rozwiązania nawadniające dla wszystkich obszarów biznesowych, w tym fabryki, magazynu, biura i sklepu.

Firewall® UVC zapewnia do 99,9999% wody wolnej od patogenów. BioCote® z jonami srebra zapobiega rozwojowi drobnoustrojów na powierzchni. Filtracja węglowa gwarantuje krystalicznie czystą wodę o doskonałym smaku dzięki usuwaniu zanieczyszczeń.

Nasze oszczędzające miejsce wolnostojące i nablatowe dystrybutory do wody łączą w sobie jakość i funkcjonalność, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca.

Ciesz się wygodą naszych dystrybutorów, z opcjami obejmującymi do pięciu rodzajów wody, w tym lodowato schłodzoną, gorącą i gazowaną, idealną do nawodnienia hali przemysłowych i biur.

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach!

Od lat dostarczamy nasze rozwiązania do największych marek w Polsce i w Europie. Dostarczamy różnorodne dystrybutory wody dla biznesu i domu. Oferujemy również najwyższej klasy ekspresy do kawy.

Chodzi o najwyższą jakość i higienę

Produkty Yazamco mają zarówno najwyższej klasy filtry, i zwiększają jakość wody

Filtruj, oczyszczaj, chroń

System oczyszczania Firewall® UVC zapewnia oczyszczanie na żądanie, eliminując do 99,9999% patogenów. Technologia BioCote® z dodatkami jonów srebra hamuje rozwój drobnoustrojów na powierzchni.

Filtracja węglowa zapewnia krystalicznie czystą wodę o doskonałym smaku, usuwając zanieczyszczenia wpływające na kolor, smak i zapach.

Najczęściej zadawane pytania

Czy masz jakieś pytania? Znajdź poniżej odpowiedź na często zadawane pytania.
+ Dlaczego warto wybrać to urządzenie do swojego miejsca pracy?

Każdy pracodawca powinien sobie zdawać sprawę z roli odpowiedniego nawodnienia pracowników w zachowaniu ich zdrowia i efektywności w miejscu pracy. Stały dostęp do czystej i świeżej wody jest nie tylko kwestią komfortu – ma również znaczenie dla zapewnienia odpowiedniego funkcjonowania organizmu i umysłu podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Filtry węglowe oraz systemy czyszczenia UV usuwają wszelkie zanieczyszczenia, metale ciężkie oraz mikroorganizmy, zapewniając w ten sposób czystą i bezpieczną wodę do spożycia.Oferowane w Yazamco dystrybutory wody dla przemysłu zapewniają stały dostęp do czystej wody bez konieczności kupowania i zużywania plastikowych butelek. Odpowiednio zainstalowane urządzenia w miejscach pracy, umożliwiają pracownikom bezproblemowe uzupełnienie swoich butelek lub szklanek, eliminując konieczność codziennego kupowania wody butelkowanej. Zakup lub wynajem dystrybutora może być zatem wyrazem troski firmy o środowisko naturalne.

+ Jakie cechy wyróżniają nasze dystrybutory wody dla przemysłu?

Oferowane dystrybutory wody dla przemysłu nie tylko zapewniają dostęp do standardowej, zimnej wody pitnej, ale także oferują szeroki zakres dodatkowych opcji, aby sprostać zróżnicowanym preferencjom i potrzebom użytkowników. Różnorodność wyboru sprawia, że dostępne w ofercie urządzenia są wszechstronnym rozwiązaniem, które może być dostosowane od specyfiki danego miejsca.Zamontowane w dystrybutorach funkcje dostarczają gorącą wodę o odpowiedniej temperaturze, byś mógł bez najmniejszego problemu przygotować sobie herbatę, kawę czy inny ciepły napój. Schłodzona woda to idealne rozwiązanie na upalne dni. Nie potrzeba kostek lodu, byś mógł się cieszyć odświeżającym napojem. Oferowane urządzenia dostarczają również wodę dla przemysłu w wersji gazowanej. To alternatywa dla osób poszukujących odrobiny więcej smaku w swoim napoju.

+ Jakiego rodzaju wsparcie i serwis zapewnia Yazamco?

Jednym z elementów oferty dystrybutorów wody dla przemysłu jest profesjonalne wsparcie techniczne oraz serwis. Yazamco oferuje kompleksową pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania, jak również zapewnia regularny serwis urządzeń, aby zagwarantować ich sprawność i niezawodność w długim okresie użytkowania.Dla klientów przemysłowych, którzy nie chcą inwestować w zakup dystrybutora, istnieje również możliwość wynajmu, co pozwala na elastyczne zarządzanie kosztami i infrastrukturą.Komfort i zdrowie pracowników powinny być najwyższym priorytetem każdego pracodawcy. Dzięki dystrybutorowi wody dla przemysłu możesz pokazać tę troskę w sposób fizyczny. Zapoznaj się z szeroką ofertą modeli nablatowych oraz wolnostojących i dobierz odpowiednie rozwiązanie dla swojej firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Zamów bezpłatną wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytaj o produkt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Skontakuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.