Dystrybutor wody Lublin

Dystrybutor wody Lublin

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w sprawdzony dystrybutor wody w Lublinie oferta Yazamco jest idealna dla Ciebie! Nasza firma zajmuje się wynajmem specjalistycznych urządzeń dozujących na bardzo preferencyjnych warunkach. Możesz wybierać spośród wielu wariantów sprzętu o zróżnicowanych funkcjach oraz wymiarach, dlatego na pewno trafisz na opcję dopasowaną do własnych potrzeb. To idealna alternatywa dla standardowych dozowników butlowych, które wymagają ciągłego uzupełniania. Wszystkie produkty podpinane są do instalacji sieciowej, filtrując pozyskiwaną ciecz i uzdatniając ją do picia. 

Wśród naszych dystrybutorów wody dostępne są wersje nablatowe oraz wolnostojące. Te pierwsze są kompaktowe, dlatego sprawdzą się do niewielkich kuchni czy pomieszczeń socjalnych. Te drugie są znacznie większe i będą idealnie pasować do lokalu usługowego czy recepcji Twojej firmy. Wszystkie maszyny utrzymane są w jasnych barwach z przewagą koloru srebrnego, dlatego bardzo dobrze wyglądają w nowoczesnych wnętrzach.

Nowoczesne dystrybutory z prezentowanego katalogu to stały dostęp do wody ciepłej, zimnej lub gorącej! Dodatkowo część modeli zaopatrzono w opcję umożliwiającą nasycenie cieczy dwutlenkiem węgla, która z pewnością spodoba się pracownikom Twojej firmy, lubiącym orzeźwiającą wodę gazowaną. Dzięki opcji dozowania wrzątku nasz sprzęt przyda się do przyrządzania herbaty oraz kawy, tym samym zastępując ekspres oraz czajnik elektryczny! Urządzenia mają wbudowane specjalne zabezpieczenia chroniące przed zalaniem podzespołów w przypadku awarii w sieci kanalizacyjnej. Zapewniamy też profesjonalny serwis asortymentu, który wynajmujemy. 

Jako specjaliści od nowoczesnych dystrybutorów wody doskonale orientujemy się w specyfikacji technicznej poszczególnych modeli z oferty. Dlatego chętnie służymy pomocą przy wyborze maszyny, która będzie spełniać Twoje wszystkie wymagania! Napisz do nas za pośrednictwem formularza na stronie i podaj informacje na temat zapotrzebowania, a podpowiemy najlepszy sprzęt dozujący z naszego asortymentu. W ramach wynajmu urządzeń proponujemy też całodobowy serwis na atrakcyjnych warunkach.