Dystrybutor wody Białystok

Dystrybutor wody Białystok

W Yazamco możesz zamówić nowoczesny dystrybutor wody do dowolnego miejsca w Białymstoku. Proponujemy Ci eleganckie i praktyczne urządzenia dozujące, które możesz wykorzystać zarówno w mieszkaniu prywatnym, jak i firmie. W katalogu mamy wiele modeli zapewniających różnorodne funkcje, przez co łatwo znajdziesz tutaj opcję odpowiadającą Twoim potrzebom. Oferta jest bardzo opłacalna: nie musisz kupować sprzętu, otrzymujesz go w ramach wynajmu, oszczędzając sporo pieniędzy.

W katalogu naszej firmy znajdziesz dystrybutory do wody:

  • ciepłej,
  • zimnej,
  • gazowanej.

Dystrybutory do wody dla firm w Białymstoku

Proponowane tutaj produkty działają na systemie bezbutlowym. Urządzenie podepniesz do swojej kanalizacji sieciowej, co umożliwi Ci znaczne zredukowanie odpadów plastikowych w trosce o ekologię. Woda dostająca się do obiegu poddawana jest procesowi filtracji, przez co staje się krystalicznie czysta i zdatna do picia. Jednocześnie pozbawiana jest kamienia, dzięki czemu można ją wykorzystywać w ekspresie do kawy czy innym tego typu sprzęcie.

Jeśli zamówisz nowoczesny dystrybutor z naszego asortymentu, będziesz się cieszyć świeżą wodą każdego dnia! To idealne rozwiązanie do miejsca pracy, zwłaszcza biura, gdzie warto zapewnić pracownikom stały dostęp do podstawowych napojów. Maszyny, które oferujemy, są energooszczędne i łatwe w  obsłudze, a także zaopatrzone w system kontroli temperatury cieczy, dlatego możesz dostosować ją do własnych preferencji. Zaletą prezentowanego sprzętu jest również elegancki i nowoczesny wygląd, dzięki czemu doskonale pasuje do przestrzeni socjalnej w firmie. 

Sprawdź proponowane przez nas dystrybutory wody pitnej do firm w Białymstoku i wybierz wariant dostosowany do Twoich potrzeb. W katalogu znajdziesz urządzenia z podajnikami do kubków lub z opcją ich łatwego montażu. Masz do dyspozycji modele wolnostojące oraz nablatowe o zróżnicowanych wymiarach i wersjach kolorystycznych. Możesz zamówić również nowoczesne, ciśnieniowe ekspresy do kawy w ramach atrakcyjnej dzierżawy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Yazamco.