Dystrybutor wody Poznań

Dystrybutor wody Poznań

W naszej firmie zamówisz profesjonalny dystrybutor wody z dostawą w Poznaniu. Zajmujemy się wynajmem specjalistycznego sprzętu do biura oraz domu, pochodzącego od najlepszych producentów. Proponujemy Ci różnorodne urządzenia dozujące, które są niezwykle wydajne i mają bardzo estetyczny wygląd. To idealne rozwiązanie do pomieszczenia socjalnego w zakładzie pracy, biura czy lokalu usługowego. Każdy model z oferty czerpie wodę bezpośrednio z instalacji sieciowej.

Dystrybutory wody w Poznaniu

Dlaczego warto wybrać nasze dystrybutory wody? Przede wszystkim takie rozwiązanie gwarantuje krystaliczną czystość cieczy, zapewnioną przez kilkustopniowy system filtracji, dostępny we wszystkich urządzeniach z oferty. To też ekologiczna alternatywa dla plastikowych butelek, które są bardzo szkodliwe dla środowiska naturalnego. Dodatkowo niektóre modele z katalogu dozują wrzątek, dzięki czemu dają możliwość szybkiego zaparzenia kawy lub herbaty. Jeśli nawiążesz współpracę z nami, będziesz zobowiązany do zapłaty tylko za okres korzystania ze sprzętu, który otrzymujesz w ramach atrakcyjnego wynajmu. 

W asortymencie mamy kilka dystrybutorów, które zaopatrzono w funkcję nasycania wody dwutlenkiem węgla, dzięki czemu jest jeszcze bardziej orzeźwiająca. Masz do dyspozycji maszyny nablatowe oraz wolnostojące, więc dopasujesz je do dowolnego pomieszczenia. Każdy z nich ma wbudowany nowoczesny i łatwy w obsłudze panel dotykowy. W większości modeli można zamontować specjalny podajnik do kubków.

Prezentowane urządzenia mają wbudowane nowoczesne filtry, które dokładnie oczyszczają wodę i sprawiają, że jest zdrowa i smaczna. Elementy te należy regularnie wymieniać, o czym poinformuje Cię specjalny komunikat na dystrybutorze. Zapewniamy też profesjonalny serwis wynajętego oraz zakupionego sprzętu, dlatego w razie awarii szybko pozbędziemy się problemu. Jeśli zainteresowała Cię oferta Yazamco, to wypełnij formularz na stronie, a podpowiemy Ci, który model jest najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.