O nas

Wykorzystując ponad 30-letnie doświadczenie producenta zdobyte na wielu rynkach Yazamco Poland już od 1996 roku z powodzeniem oferuje najwyższej jakości

Skontaktuj się

Ekspresy do kawy

Firma Yazamco zajmuje się również dzierżawa ciśnieniowych ekspresów do kawy dla biur oraz firm.

W ofercie posiadamy ekspresy firm NIVONA, HENDI jak i SAECO , które są najlepsze pod względem jakości, prostoty obsługi, a także design’u. Mając wieloletnie doświadczenie serwisowe możemy wiele powiedzieć na temat żywotności ciśnieniowych ekspresów do kawy, rozwiązań technicznych, prostoty obsługi jak i ich konserwacji.

Wsparcie na każdym etapie

Zapewniamy Państwu fachową pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego ekspresu do kawy do biura. Przeprowadzimy instruktarz obsługi i podpowiemy jak najlepiej dbać o ekspresy do kawy, aby działał jak najdłużej parząc smaczną kawę.
Zapewnimy Państwu fachowy montaż wraz z podłączeniem poprzez system filtrów oraz będziemy dostarczać kawę bezpośrednio do biura.

Zadzwoń już dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Uniwersalne dystrybutory na wodę

Uniwersalne dystrybutory na wodę do użycia w biurach, fabrykach i domach cieszą się ogromną popularnością na wielu rynkach światowych, w szczególności w Anglii, Francji, Irlandii, Holandii oraz Norwegii, ale również i w wielu innych krajach. Jeśli interesuje Państwa krystalicznie czysta woda do firm i woda dla biur to znaleźliście się Państwo w najlepszym z możliwych miejsc.

Woda do biura to nasza specjalność. Yazamco Poland od wielu lat oferuje dystrybutory filtrujące wodę i filtry do wody. W ofercie naszej firmy możecie Państwo znaleźć dystrybutory wody w różnych opcjach. Dystrybutory do wody gazowanej to nasza domena. Najnowocześniejszym rozwiązaniem jest woda dla firm otrzymywana poprzez dystrybutor bezbutlowy.