Nawodnienie w centrów fitness

Rozwiązania w zakresie wody pitnej dla aktywnego stylu życia.

Skontaktuj się

Sprawdź naszą ofertę dystrybutorów wody dla siłowni i centrów fitness

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz gorącej, schłodzonej czy gazowanej wody, nasze
urządzenia wolnostojące i nablatowe spełnią Twoje potrzeby.

WYNAJEM DYSTRYBUTORÓW WODY

Opłacalne pakiety wynajmu

Wysoko wydajne dystrybutory wody dla siłowni

Zapewnia łatwy dostęp do świeżej i czystej wody, dzięki czemu użytkownicy siłowni mogą pozostać nawodnieni podczas treningu.
Czystość wody nawet do 99,9999%

Technologia Firewalll® UVC oczyszcza wodę do 99,9999% i poprawia jej smak, aby każdy mógł cieszyć się przerwami na wodę.

Bezdotykowe wydawanie, aby zachować bezpieczeństwo

Dostępne są bezdotykowe, nożne dystrybutory wody, które chronią członków i personel.

Różne opcje wody w jednym urządzeniu

Zapewnij lepsze nawodnienie niż konkurencja, pozwalając członkom siłowni i pracownikom wybierać spośród opcji zimnej, zimnej wody, a nawet wody gazowanej.

Idealne dla siłowni

Wygodny dostęp do wody na siłowni zachęca do nawadniania się.

Innowacyjne produkty

Zapewnia niezawodną wydajność i trwałość w biurach o dużym natężeniu ruchu.

Bezproblemowa Obsługa

Instalacja, konserwacja i opieka posprzedażowa dostępne dla Twojego spokoju ducha.

Nasze rozwiązania są doskonale dostosowane do potrzeb nawadniania w ruchliwych siłowniach.

Zapewnij swoim klientom najlepsze nawodnienie. Zaoferuj członkom siłowni i personelowi wybór między zimną, zimną wodą i wodą gazowaną, a wszystko to z jednego urządzenia.

Dbanie o nawodnienie klientów pomaga zwiększyć poziom energii i motywacji na siłowni. Nasze rozwiązania nawadniające są łatwe w  dostępie do wody pitnej w celu zwiększenia wydajności.

Yazamco zapewnia rozwiązania nawadniające dla wszystkich centrów fitness i siłowni

Firewall® UVC zapewnia do 99,9999% wody wolnej od patogenów. BioCote® z jonami srebra zapobiega rozwojowi drobnoustrojów na powierzchni. Filtracja węglowa gwarantuje krystalicznie czystą wodę o doskonałym smaku dzięki usuwaniu zanieczyszczeń.

Odkryj przyjazne dla środowiska rozwiązania wodne wspierające Twoje cele w zakresie zrównoważonego rozwoju. Nasza gama chłodziarek bezbutlowych zachęci pracowników do uzupełniania butelek i szklanek wielokrotnego użytku, ograniczając jednorazowe użycie plastiku.

Zmniejszenie zużycia plastiku w pracy obniża emisję CO2 związaną z produkcją, transportem i utylizacją plastikowych butelek.

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach!

Od lat dostarczamy nasze rozwiązania do największych marek w Polsce i w Europie. Dostarczamy różnorodne dystrybutory wody dla biznesu i domu. Oferujemy również najwyższej klasy ekspresy do kawy.

Chodzi o najwyższą jakość i higienę

Produkty Yazamco mają zarówno najwyższej klasy filtry, i zwiększają jakość wody

Filtruj, oczyszczaj, chroń

System oczyszczania Firewall® UVC zapewnia oczyszczanie na żądanie, eliminując do 99,9999% patogenów. Technologia BioCote® z dodatkami jonów srebra hamuje rozwój drobnoustrojów na powierzchni.

Filtracja węglowa zapewnia krystalicznie czystą wodę o doskonałym smaku, usuwając zanieczyszczenia wpływające na kolor, smak i zapach.

Najczęściej zadawane pytania

Czy masz jakieś pytania? Znajdź poniżej odpowiedź na często zadawane pytania.
+ Dlaczego dystrybutory wody Yazamco uważane są za idealne rozwiązanie dla siłowni, klubów fitness i klubów sportowych?

Nikt nie ma wątpliwości, jak ważna jest kwestia odpowiedniego nawodnienia w trakcie treningu. W ofercie Yazamco znajdziesz szeroki wybór dystrybutorów wody dla siłowni, klubów fitness czy klubów sportowych. Urządzenia te zapewniają nie tylko dostęp do świeżej wody, ale gwarantują, że jest ona wolna od zanieczyszczeń. Jest to zatem idealne rozwiązanie do przestrzeni sportowej. Sprawdź, dlaczego warto wybrać dostępne w tej kategorii urządzenia!

+ W jaki sposób Yazamco dostosowuje swoje modele dystrybutorów wody do specyfiki każdego klubu?

Wersje nablatowe i wolnostojące naszych dystrybutorów wody dla klubów sportowych i siłowni to odpowiedź na potrzeby naszych Klientów. Urządzenia stanowią doskonałe rozwiązanie, które zapewnia wygodę oraz funkcjonalność w każdej placówce, niezależnie od jej wielkości czy układu przestrzennego. Oferujemy szeroki wybór modeli, które mogą być idealnie dopasowane do specyfiki Twojego klubu, zapewniając optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.Wersje nablatowe naszych dystrybutorów wody są idealnym rozwiązaniem do umieszczenia na ladzie recepcji lub w strefie relaksu. Ich kompaktowa konstrukcja pozwala na oszczędne wykorzystanie przestrzeni. Dla klubów sportowych i siłowni, które posiadają większą przestrzeń, proponujemy nasze dystrybutory wody w wersji wolnostojącej. Te modele mogą stanowić centralny punkt hydratacji w sali treningowej, gdzie sportowcy mogą łatwo i szybko uzupełniać płyny między ćwiczeniami.

+ Jakie rodzaje wody użytkownicy mogą nalewać z dystrybutorów Yazamco?

Wszystkie rodzaje oferują tę samą funkcjonalność. Możesz nalać sobie różnego rodzaju wodę – zimną, ciepłą, gorącą czy gazowaną. Dzięki temu każdy członek personelu czy klient dobierz dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Elegancka konstrukcja oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że nasze dystrybutory stanowią nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne uzupełnienie wnętrza klubu, podkreślając jego profesjonalizm.

+ W jaki sposób Yazamco dba o zdrowie swojej wody?

W trosce o zdrowie naszych klientów oferujemy zaawansowane systemy filtracji, które zapewniają czystą i zdrową wodę. Nasz system oczyszczania Firewall® UVC eliminuje do 99,9999% patogenów na żądanie, gwarantując bezpieczeństwo picia. Dzięki zastosowaniu promieniowania UVC, które niszczy DNA bakterii i wirusów, woda w dystrybutorze jest zawsze świeża i wolna od szkodliwych mikroorganizmów. Dystrybutory wody dla klubów fitness wyposażone są również w system BioCote®, który zapewnia ochronę antybakteryjną, redukując rozwój bakterii i pleśni o 99,5%. Dzięki temu możesz mieć pewność, że woda, którą pijesz, jest nie tylko smaczna, ale także bezpieczna dla Twojego zdrowia.

+ Jakie opcje oferuje Yazamco w zakresie zakupu dystrybutorów wody do siłowni?

Jesteśmy świadomi, że każda placówka ma różne potrzeby i możliwości finansowe. Dlatego też oferujemy możliwość zarówno zakupu, jak i wypożyczenia naszych dystrybutorów wody na siłownię. Dzięki temu możesz dostosować swoje inwestycje do bieżącej sytuacji klubu, zachowując jednocześnie wysoką jakość i funkcjonalność naszych urządzeń. Niezależnie od wyboru, zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz serwis techniczny na każdym etapie eksploatacji.

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Zamów bezpłatną wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytaj o produkt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Skontakuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.