Yazamco Poland zapewnia serwis gwarancyjny

Zapewniamy również serwis posprzedażowy wszystkich urządzeń, tak wynajętych, jak i zakupionych na terenie całej Polski. W celu zgłoszenia naprawy skorzystaj z formularza

Yazamco Poland zapewnia serwis gwarancyjny, jak i posprzedażowy wszystkich urządzeń, tak wynajętych, jak i zakupionych na terenie całej Polski. Yazamco Poland jako jedyny i wyłączny przedstawiciel firmy Strauss-water – oraz Nivony, Hendi jak i Saeco . 

Używanie oryginalnych części gwarantuje znikomą bezawaryjność urządzeń, co w efekcie daje Państwu, jako użytkownikom krystalicznie czystą wodę, bez ograniczeń i zbędnego wysiłku związanego z nakładaniem butli.

Podaruj swoim gościom i personelowi autentyczne doznania przepysznej kawy. Ciesz się smakiem i aromatem zmielonych ziaren kawy i świeżym mlekiem.

Dla wszystkich firm, które korzystają z usług Yazamco Poland-gwarantujemy natychmiastowe usuwanie powstałych usterek. Jeżeli zgłoszona usterka nie może być usunięta na miejscu u klienta, firma Yazamco Poland dostarcza na czas naprawy urządzenie zastępcze.

Yazamco Poland zapewnia serwis gwarancyjny

Zapewniamy również serwis posprzedażowy wszystkich urządzeń, tak wynajętych, jak i zakupionych na terenie całej Polski. W celu zgłoszenia naprawy skorzystaj z formularza

Serwis

Serwis całodobowy, 7 dni w tygodniu, na całym terytorium Polski

Wyślij zgłoszenie

  Poznaj serwis Yazamco

  Yazamco Poland zapewnia serwis gwarancyjny, jak i posprzedażowy wszystkich urządzeń, tak wynajętych, jak i zakupionych na terenie całej Polski. Yazamco Poland jako jedyny i wyłączny przedstawiciel firmy Strauss-water – oraz Nivony, Hendi jak i Saeco . 

  Używanie oryginalnych części gwarantuje znikomą bezawaryjność urządzeń, co w efekcie daje Państwu, jako użytkownikom krystalicznie czystą wodę, bez ograniczeń i zbędnego wysiłku związanego z nakładaniem butli.

  Dystrybutory wody i rodzaje wody

  + Jakie są zalety dystrybutorów wody?

  Dystrybutor wody ma następujące zalety:

  • Oszczędność czasu i pieniędzy: Dystrybutor wody jest znacznie tańszy niż dostawa wody butelkowanej. Dodatkowo oszczędzasz czas potrzebny na zakupy.
  • Chroń środowisko: Dzięki dystrybutorowi wody unikasz niepotrzebnej produkcji i transportu butelek na wodę. W dłuższej perspektywie zmniejsza to ilość odpadów z tworzyw sztucznych.
  • Nowoczesne wyposażenie: Dzięki eleganckiej i kompaktowej konstrukcji dystrybutory wody Yazamco idealnie pasują do każdej kuchni biurowej, mieszkania czy stołówki. To sprawia, że przyciągają wzrok jako nowoczesny dodatek w każdym otoczeniu.
  • Ciesz się komfortem: Yazamco otwiera cały wachlarz dostępności Twojej wody: schłodzonej, ambient, gorącej, niegazowanej lub gazowanej. Pozostaje Ci jedynie cieszyć się wodą. Konserwacją urządzeń zajmiemy się my!

  + Jakie rodzaje wody mogę nalewać za pomocą dystrybutora wody?

  W zależności od wybranego urządzenia możesz pić wodę o różnych poziomach temperatury:

  • Neutralnej
  • O temperaturze pokojowej
  • Nieschłodzonej

   

  Ponadto w zależności od urządzenia możesz wybrać poziom nasycenia dwutlenkiem węgla:

  • Niegazowana
  • Lekko gazowana
  • Gazowana

  + Który dystrybutor wody jest najlepszy?

  Niestety nie ma ogólnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ zależy to od wielu różnych czynników i indywidualnych potrzeb. Obejmują one:

  • Jakiego rodzaju wody potrzebujesz? Gazowana, gorąca?
  • Jakie jest Twoje zapotrzebowanie na wodę?
  • Ile osób zatrudniasz?
  • Jak chcesz ustawić dystrybutor wody?
  • Na blacie, na podłodze, czy zabudować?

  Zawsze możesz skontaktować się z nami abyśmy doradzili, które urządzenie będzie dla Ciebie najlepsze.

  + Czy dystrybutory wody Yazamco pomagają chronić środowisko?

  Tak. Systemy wody filtrowanej redukują potrzebę produkcji opakowań i transportu wody, co w efekcie zmniejsza wielkość emisji CO2 do atmosfery.Niepotrzebny jest również recykling opakowań jednorazowych, który również pochłania zasoby i emituje gazy podczas przetwarzania.Do produkcji naszych dystrybutorów wody używamy przyjaznych dla środowiska materiałów i technologii.

  + Czy minerały pozostają w wodzie pitnej z dystrybutora wody podłączonego do kranu?

  Tak. Wielostopniowy system filtracyjny redukuje zawiesiny nawet o 0,15 µm. Eliminuje to potencjalne patogeny do 99,99 procent. Jednak minerały i pierwiastki śladowe zostają zachowane, ponieważ są znacznie mniejsze niż pory zastosowanych filtrów.

  + Czy filtrowana woda i woda z odwróconej osmozy to to samo?

  Nie. Różnią się sposobem filtrowania i stopniem filtrowania:• Przefiltrowana woda z dystrybutora wody Yazamco: tutaj stosowana jest filtracja z węglem aktywnym i technologia mikrofiltracji kapilarnej. Odfiltrowywane są zawieszone cząstki o wielkości do 0,15 µm ale minerały są zachowane.• Woda z odwróconej osmozy: jest filtrowana przez filtry odwróconej osmozy ale zawiesiny o wielkości do 0,001 µm i minerały są również odfiltrowywane.

  + Jak działają filtry Yazamco?

  W procesie mikrofiltracji wody wodociągowej stosuje się technologię węgla aktywnego z membraną kapilarną i dodatkiem jonów srebra aby zachować czystość higieniczną w dłuższej perspektywie czasu.

  Wypożycz i kup

  + Ile kosztuje dystrybutor wody?

  W zależności od typu i wyposażenia dystrybutora wody, koszty mogą się znacznie różnić.

  + Gdzie mogę kupić dystrybutory wody?

  Dystrybutory wody Yazamco można zamówić online, korzystając z naszego formularza kontaktowego lub dzwoniąc do naszego zespołu. Yazamco sprzedaje dystrybutory wody na terenie całej Polski.

  + Wypożyczyć czy kupić dystrybutor wody: która opcja jest lepsza?

  Obie opcje mają różne zalety i wady:

  1. Wynajmij dystrybutor wody

   

  • Dzięki opcji wynajmu, elastyczne opcje finansowania i niskie koszty zakupu zapewniają wyraźną przewagę kosztową. Ponadto umowa najmu obejmuje regularną konserwację, przeglądy i gwarancję.
  • Dokładne koszty wynajmu dystrybutora wody zależą od wybranego modelu dystrybutora wody i uzgodnionego terminu. Chętnie przedstawimy Państwu indywidualną ofertę,

   

  1. Kup dystrybutor wody

   

  • Kupując dystrybutor wody płacisz jego pełną cenę. Twoje koszty nabycia są zatem znacznie wyższe niż w przypadku wynajmu systemu. Opcjonalnie można zawrzeć dodatkową umowę serwisową odnawianą co rok.

  + Na co muszę zwrócić uwagę przy zakupie dystrybutora wody?

  Przed zakupem warto pomyśleć o swoich indywidualnych wymaganiach obejmujących:

  • Instalację: Gdzie należy zainstalować dystrybutor wody? Czy urządzenia powinny być ustawione na blacie czywewnątrz szafki?
  • Wymagania specjalne: Czy istnieją jakieś specjalne wymagania dotyczące instalacji, np. Instalacja w wąskich przestrzeniach?
  • Intensywność użytkowania: Ile osób będzie korzystać z dystrybutora wody?
  • Rodzaje wody: Jakie rodzaje wody powinny być dostępne oprócz wody gazowanej (chłodzona, gorąca itp.)?

  + Co się dzieje po zamówieniu dystrybutora wody?

  Po zamówieniu dystrybutora wody w Yazamco wykonaj następujące czynności:

  1. Umów się na wizytę: Skontaktujemy się z Tobą, aby umówić się na dostawę lub montaż urządzenia w najbliższym czasie
  2. Podłącz dystrybutor wody: W uzgodnionym czasie technik Yazamco podłączy urządzenie do źródła wody lub dostarczy urządzenie.
  3. Ciesz się wodą: Twój dystrybutor wody jest teraz gotowy do użycia i możesz teraz cieszyć się czystą wodą.
  4. Regularna konserwacja: Ciesz się czystą wodą pitną, a my zajmujemy się resztą. Nasze oferty wynajmu obejmują regularną konserwację co 6 miesięcy. Opcjonalnie przy zakupie urządzenia na własność, można kupić umowę serwisową. W obydwu przypadkach będziemy kontaktować się z Tobą regularnie, aby umówić się na spotkanie.

  + Czy dystrybutory wody Yazamco są objęte gwarancją?

  Wszystkie dystrybutory wody Yazamco są objęte roczną gwarancją.

  Czyszczenie i konserwacja

  + Jak często muszę czyścić mój dystrybutor wody?

  Jako użytkownik powinieneś wykonać następujące kroki czyszczenia:

  • Codziennie opróżniać tackę ociekową i czyścić ją regularnie w zmywarce w temperaturze co najmniej 60 stopni Celsjusza.

  • Zalecamy codzienną dezynfekcję dystrybutora wody – zwłaszcza dotykanych części – np. sprayem higienicznym

  + Jak serwisować dystrybutor wody?

  Yazamco zajmie się konserwacją. W przypadku naszych ofert wynajmu jest to już wliczone w cenę wynajmu i odbywa się dwa razy w roku. Więc nie musisz się martwić o nic innego.

  Podczas konserwacji na miejscu nasi wyszkoleni technicy serwisowi czyszczą cały system. Wszystkie przewody doprowadzające wodę są przepłukiwane, a urządzenie szczegółowo dezynfekowane:

  • Czyszczenie wewnętrzne dystrybutora wody obejmuje:
   • Dezynfekcja wszystkich części dozujących wodę
   • Wymiana wkładu filtra
   • Czyszczenie odpływu wody
   • Czyszczenie panelu frontowego
   • Zewnętrzne czyszczenie tacki ociekowej
   • Zewnętrzne czyszczenie kratki ociekowej
   • Test wizualny, funkcjonalny i szczelności

  + Co mam zrobić, jeśli nie chcę używać dystrybutora wody przez długi czas?

  Dezaktywuj stały dystrybutor wody

  • Urządzenie musi pozostać podłączone do zasilania, gdy nie jest używane.
  • Nie wolno przerywać dopływu wody do urządzenia.
  • Nie wolno przerywać dopływu CO2.
  • Dane urządzenie należy oznaczyć jako nieaktywne na czas nieużywania (np. naklejka informacyjna). Jeśli stosujesz urządzenie z funkcją ciepłej wody, należy ją aktywować.
  • Jeśli dystrybutor wody nie jest używany przez dłuższy czas, co trzy dni należy przelewać od 2 do 4 litrów wody. W tym celu należy pobrać 1 litr każdego rodzaju wody (chłodzona, gorąca, gazowana).

  + Co mam zrobić, jeśli chcę ponownie uruchomić dystrybutor wody?

  Podobnie jak w przypadku rur wodociągowych, które nie były używane przez długi czas (wyłączenie na 14 dni), zalecamy profesjonalną usługę higieniczną specjalisty Yazamco. Prosimy o kontakt w celu umówienia wizyty. W razie potrzeby z przyjemnością przyspieszymy kolejną zaplanowaną usługę.

  Umiejscowienie i instalacja

  + Jak najlepiej ustawić dystrybutor wody?

  Wybierz dobre miejsce na dystrybutor wody: swobodnie dostępne, nie w bezpośrednim świetle słonecznym, bez dużej ilości kurzu i brudu.W przypadku systemów podłączanych do sieci wodociągowej potrzebne jest również źródło zimnej wody, przyłącze elektryczne i w przypadku niektórych modeli urządzeń, również odpływ do kanalizacji.

  + Czy dystrybutory wody Yazamco są trudne w instalacji?

  Nie, ponieważ nie musisz martwić się o instalację dystrybutora wody. Możesz umówić się na spotkanie z naszymi ekspertami od dystrybutorów wody. W umówionym terminie zajmiemy się profesjonalną instalacją Twojego urządzenia.

  + Czy dystrybutor wody wymaga przyłącza do kanalizacji?

  To zależy od konkretnego modelu dystrybutora wody. Nasze urządzenia nablatowej i wolnostojące nie wymagają podłączenia do kanalizacji, ponieważ są one wyposażone w wyjmowaną tacę ociekową. Można ją łatwo opróżnić i wyczyścić. Jednak na życzenie urządzenia wolnostojące mogą być wyposażone w bezpośredni odpływ do kanalizacji.W przypadku naszych urządzeń wolnostojących możliwe jest podłączenie do kanalizacji lub skorzystanie ze zbiornika z czujnikiem przepełnienia, który zamontowany jest wewnątrz podstawy.

  Przechowywanie i okres trwałości

  + Jak długo wystarcza butla CO₂?

  Dostępne są różne pojemności butli CO2. Z butli CO₂ (1,5 kg) można wyprodukować ok 200-250 litrów wody gazowanej. Alternatywnie oferujemy również większe butle na dwutlenek węgla w rozmiarach 3,7 oraz 5kg.