Dostawa wody Lublin

Dostawa wody Lublin | dystrybutory Yazamco

Wybierz nowoczesną, oszczędną i wygodną formę dostawę wody w Lublinie. Proponujemy alternatywny wybór wobec standardowych dystrybutorów wymagających regularnej wymiany plastikowych butli. Nasza propozycja dla Twojej firmy, instytucji lub prywatnej nieruchomości obejmuje sprzęt, który podłączasz bezpośrednio do instalacji wod-kan, np. do trójnika pod zlewem. W urządzeniu znajdują się nowoczesne filtry, które oddzielają wszelkie niepożądane cząsteczki. W efekcie otrzymujesz świeżą, czystą wodę, która może być dystrybuowana na zimno lub ciepło, a także z dodatkiem CO2 jako gazowana.

Sprzęt marki Yazamco jest objęty naszym wsparciem serwisowym i dostępny w różnych wariantach, które z powodzeniem można dostosować do potrzeb w konkretnym budynku – od małego biura, po obiekt użyteczności publicznej. Atrakcyjny cennik idzie w parze z niewielkim kosztem eksploatacyjnym. Brak konieczności instalowania kolejnych plastikowych butli ma też walor ekologiczny – przyczyniasz się do ograniczonego zużycia tworzyw sztucznych, wykorzystując ogólnie dostępną wodę z sieci.

Zapewniamy, że nasze dystrybutory wody to najwyższej klasy urządzenia – wyprodukowane z najtrwalszych dostępnych na rynku materiałów oraz zaprojektowane z troską o każdy detal. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami technicznymi na ich temat. Gwarantujemy sprawną dostawę sprzętu oraz atrakcyjne ceny. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Lublina.

Nowoczesne dystrybutory – dlaczego filtracja wody kranowej jest tak ważna?

Nierzadko zdarza się, że jakość wody kranowej – a w szczególności jej skład – pozostawia wiele do życzenia. Wciąż sporo osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że regularne spożywanie tzw. kranówki niesie sobą poważne konsekwencje zdrowotne. Największe zagrożenie stanowią oczywiście różnego rodzaju zanieczyszczenia.

Po pierwsze, w wodzie kranowej mogą znajdować się cząsteczki metali ciężkich – w tym m.in. ołowiu, miedzi czy chromu. Zbyt wysokie stężenie tych substancji w organizmie człowieka prowadzi do poważnego zatrucia, a w dłuższej perspektywie do pojawienia się groźnych chorób układu krążenia oraz nerwowego.

Po drugie, poważne niebezpieczeństwo stanowią także bakterie. Dla przykładu – szczepy z gatunku Legionella wywołują zapalenie płuc. Do innych zanieczyszczeń mikrobiologicznych, epidemiolodzy zaliczają również bakterie Coli oraz paciorkowce.

Po trzecie, należy uważać na kranówkę chlorowaną. Chlor i jego pochodne to związki chemiczne, które stosuje się w typowych procesach uzdatniania wody, aplikując go u jej źródła poboru, aby oczyścić ciecz z wirusów, bakterii i innych, groźnych substancji. Choć skutecznie zabija on zdecydowaną większość tych mikroorganizmów, to w wysokim stężeniu sam może stanowić zagrożenie dla ludzkiego zdrowia.

Jak zatem wyraźnie widać, konieczność zadbania o odpowiednią filtrację jest bardzo ważna. Dlatego też z dumą prezentujemy nasze nowoczesne dystrybutory wody, które zostały wyposażone w potrójny system oczyszczania cieczy z najczęściej spotykanych zanieczyszczeń. Prezentowane urządzenia to świetna propozycja dla właścicieli biur oraz dla klientów indywidualnych. Możliwość podłączenia dystrybutora do sieci sprawia, że nie trzeba przejmować się koniecznością regularnego organizowania dostaw wody. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu. Zadbamy o sprawną realizację zlecenia i dostarczymy sprzęt pod wskazany adres. Działamy na terenie Lublina oraz najbliższych okolic miasta!

Oferta dla Lublina – dostawa zdrowej i świeżej wody

Twoi pracownicy czy klienci z pewnością doceniają fakt stałego dostępu do wody pitnej. To nie tylko obowiązek pracodawcy, ale również element budowania pozytywnego wizerunku i dbania o efektywność oraz komfort wszystkich osób korzystających z budynku. Dostawa to nie wszystko, ponieważ nasza firma specjalizuje się też w dzierżawie ekspresów do kawy. Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze podmiotów, umiejętnie doradzając wybór konkretnego modelu o precyzyjnie określonej funkcjonalności.

Dzierżawa tego typu urządzeń to bardzo korzystna opcja, ponieważ właściciel firmy – podobnie jak w przypadku dystrybutorów bezbutlowych – nie musi brać pod uwagę wysokich kosztów eksploatacyjnych. W razie pojawienia się awarii nasi doświadczeni specjaliści przeprowadzą sprawną naprawę lub wymienią ekspres na nowy. Prezentowana oferta to przede wszystkim ciekawa alternatywa dla zakupu sprzętu, który w zależności od modelu może kosztować od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Zapraszamy mieszkańców Lublina do kontaktu!

Zarządzanie w obrębie firmy czy instytucji w dużej mierze polega na optymalizacji wydatku przy jednoczesnej oszczędności czasu i energii. Dystrybutory bezbutlowe Yazamco odpowiadają na tę podstawową potrzebę, gwarantując satysfakcjonującą pracę przez długi czas. Klienci, którzy zdecydowali się już na wybór tej technologii, przywiązują się do niej i nie zamierzają wracać do standardowych rozwiązań wykorzystujących wymienne butle. Taki stan rzeczy wynika głównie z przyczyn praktycznych, gdyż możliwość wyeliminowania stałych dostaw wody w butelkach sprawia, że zakup nowoczesnych dystrybutorów to jedno z najlepszych dostępnych obecnie na rynku rozwiązań. Dowiedz się więcej na temat oferty, kontaktując się z naszym zespołem! Do współpracy zapraszamy mieszkańców Lublina oraz najbliższych okolic miasta. Prezentowana oferta usługowa ma charakter kompleksowy i została opracowana z myślą zarówno o partnerach biznesowych, jak i klientach indywidualnych. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne!