Yazamco Poland zapewnia serwis gwarancyjny

Zapewniamy również serwis posprzedażowy wszystkich urządzeń, tak wynajętych, jak i zakupionych na terenie całej Polski. W celu zgłoszenia naprawy skorzystaj z formularza

Yazamco Poland zapewnia serwis gwarancyjny, jak i posprzedażowy wszystkich urządzeń, tak wynajętych, jak i zakupionych na terenie całej Polski. Yazamco Poland jako jedyny i wyłączny przedstawiciel firmy Strauss-water – oraz Nivony, Hendi jak i Saeco . 

Używanie oryginalnych części gwarantuje znikomą bezawaryjność urządzeń, co w efekcie daje Państwu, jako użytkownikom krystalicznie czystą wodę, bez ograniczeń i zbędnego wysiłku związanego z nakładaniem butli.

Podaruj swoim gościom i personelowi autentyczne doznania przepysznej kawy. Ciesz się smakiem i aromatem zmielonych ziaren kawy i świeżym mlekiem.

Dla wszystkich firm, które korzystają z usług Yazamco Poland-gwarantujemy natychmiastowe usuwanie powstałych usterek. Jeżeli zgłoszona usterka nie może być usunięta na miejscu u klienta, firma Yazamco Poland dostarcza na czas naprawy urządzenie zastępcze.

Jesteśmy dumni z wysokiej jakości naszej wody

Yazamco dąży do ciągłego utrzymania najwyższego poziomu usług i standardów. Ponieważ najlepsze systemy wody wymagają najlepszej obsługi posprzedażnej

Wyślij zgłoszenie

  Nasz zespół serwisowy jest zawsze gotowy, aby Cię wspierać

  Od instalacji po konserwację zapobiegawczą i wsparcie telefoniczne.
  Daj nam znać gdy możemy być pomocni.

  Poznaj serwis Yazamco

  W Yazamco nie postrzegamy wody w sposób jednoznaczny. Chcemy, abyś otrzymał dokładnie takie rozwiązanie, które Ci
  odpowiada oraz abyś mógł całkowicie polegał na jakości wody pitnej od pierwszego dnia.

  Jako że jesteśmy jednym z największych dostawców na Polskie, możesz oczekiwać od nas usług, które nie pozostawiają nic
  do życzenia. Zaczyna się od tego, że wspólnie z Tobą opracowujemy Twoje wymagania oraz identyfikujemy i instalujemy odpowiednie rozwiązanie.

  W ramach bieżącej działalności oferujemy Państwu atrakcyjnych pakiet serwisowych i konserwacyjnych, dzięki którym można
  optymalnie dostosować zakres usług do swoich potrzeb.

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy masz jakieś pytania? Znajdź poniżej odpowiedź na często zadawane pytania.

  Czyszczenie i konserwacja

  + Jak często muszę czyścić mój dystrybutor wody?

  Jako użytkownik powinieneś wykonać następujące kroki czyszczenia:

  • Codziennie opróżniać tackę ociekową i czyścić ją regularnie w zmywarce w temperaturze co najmniej 60 stopni Celsjusza.

  • Zalecamy codzienną dezynfekcję dystrybutora wody – zwłaszcza dotykanych części – np. sprayem higienicznym

  + Jak serwisować dystrybutor wody?

  Yazamco zajmie się konserwacją. W przypadku naszych ofert wynajmu jest to już wliczone w cenę wynajmu i odbywa się dwa razy w roku. Więc nie musisz się martwić o nic innego.

  Podczas konserwacji na miejscu nasi wyszkoleni technicy serwisowi czyszczą cały system. Wszystkie przewody doprowadzające wodę są przepłukiwane, a urządzenie szczegółowo dezynfekowane:

  • Czyszczenie wewnętrzne dystrybutora wody obejmuje:
   • Dezynfekcja wszystkich części dozujących wodę
   • Wymiana wkładu filtra
   • Czyszczenie odpływu wody
   • Czyszczenie panelu frontowego
   • Zewnętrzne czyszczenie tacki ociekowej
   • Zewnętrzne czyszczenie kratki ociekowej
   • Test wizualny, funkcjonalny i szczelności

  + Co mam zrobić, jeśli nie chcę używać dystrybutora wody przez długi czas?

  Dezaktywuj stały dystrybutor wody

  • Urządzenie musi pozostać podłączone do zasilania, gdy nie jest używane.
  • Nie wolno przerywać dopływu wody do urządzenia.
  • Nie wolno przerywać dopływu CO2.
  • Dane urządzenie należy oznaczyć jako nieaktywne na czas nieużywania (np. naklejka informacyjna). Jeśli stosujesz urządzenie z funkcją ciepłej wody, należy ją aktywować.
  • Jeśli dystrybutor wody nie jest używany przez dłuższy czas, co trzy dni należy przelewać od 2 do 4 litrów wody. W tym celu należy pobrać 1 litr każdego rodzaju wody (chłodzona, gorąca, gazowana).

  + Co mam zrobić, jeśli chcę ponownie uruchomić dystrybutor wody?

  Podobnie jak w przypadku rur wodociągowych, które nie były używane przez długi czas (wyłączenie na 14 dni), zalecamy profesjonalną usługę higieniczną specjalisty Yazamco. Prosimy o kontakt w celu umówienia wizyty. W razie potrzeby z przyjemnością przyspieszymy kolejną zaplanowaną usługę.

  Umiejscowienie i instalacja

  + Jak najlepiej ustawić dystrybutor wody?

  Wybierz dobre miejsce na dystrybutor wody: swobodnie dostępne, nie w bezpośrednim świetle słonecznym, bez dużej ilości kurzu i brudu.W przypadku systemów podłączanych do sieci wodociągowej potrzebne jest również źródło zimnej wody, przyłącze elektryczne i w przypadku niektórych modeli urządzeń, również odpływ do kanalizacji.

  + Czy dystrybutory wody Yazamco są trudne w instalacji?

  Nie, ponieważ nie musisz martwić się o instalację dystrybutora wody. Możesz umówić się na spotkanie z naszymi ekspertami od dystrybutorów wody. W umówionym terminie zajmiemy się profesjonalną instalacją Twojego urządzenia.

  + Czy dystrybutor wody wymaga przyłącza do kanalizacji?

  To zależy od konkretnego modelu dystrybutora wody. Nasze urządzenia nablatowej i wolnostojące nie wymagają podłączenia do kanalizacji, ponieważ są one wyposażone w wyjmowaną tacę ociekową. Można ją łatwo opróżnić i wyczyścić. Jednak na życzenie urządzenia wolnostojące mogą być wyposażone w bezpośredni odpływ do kanalizacji.W przypadku naszych urządzeń wolnostojących możliwe jest podłączenie do kanalizacji lub skorzystanie ze zbiornika z czujnikiem przepełnienia, który zamontowany jest wewnątrz podstawy.

  Przechowywanie i okres trwałości

  + Jak długo wystarcza butla CO₂?

  Dostępne są różne pojemności butli CO2. Z butli CO₂ (1,5 kg) można wyprodukować ok 200-250 litrów wody gazowanej. Alternatywnie oferujemy również większe butle na dwutlenek węgla w rozmiarach 3,7 oraz 5kg.