Dostawa wody Kraków

Dostawa wody Kraków | dystrybutory Yazamco

Przekonaj się, że dostawa wody do firmy w Krakowie może być niezwykle wygodna i tania. Pod marką Yazamco Poland oferujemy dostęp do nowoczesnych i bardzo wydajnych dystrybutorów bezbutlowych, które podłącza się bezpośrednio do instalacji wod-kan. Woda pobierana z sieci jest dokładnie filtrowana, a następnie można ją wypić w preferowanym wariancie:

  • na zimno,
  • na gorąco,
  • gazowana.

Tym samym szybkie i wygodne przygotowanie napoju w trakcie pracy pozwala znaleźć realne oszczędności. Zaawansowane i dopracowane filtry gwarantują, że pozyskiwana woda spełnia wszystkie zdrowotne i higieniczne kryteria. Może być spożywana w dowolnym momencie i stanowić bazę do herbaty, kawy czy innego napoju na zimno lub ciepło. Dzięki naszemu dystrybutorowi nie tracisz czasu na zakup, transport, przechowywanie i wymianę dużych butli. Do montażu wystarczy bowiem standardowe połączenie, np. pod kranem w pomieszczeniu socjalnym. Dostawa wody w Krakowie jest w tym wypadku znacznie prostsza niż przy użyciu kłopotliwych w transporcie i montażu galonów. Zainteresowane współpracą firmy zapraszamy do kontaktu – dopasujemy najlepsze rozwiązanie w tym zakresie.

Bezbutlowy dystrybutor wody w Krakowie – czy to się opłaca?

W biurach nadal wykorzystuje się sporych rozmiarów galony z wodą, które umieszczane są na specjalnych podstawach. Choć są one stosunkowo wygodne w korzystaniu, to jednak problematyczna może okazać się ich wymiana i konserwacja. Nawet przy dość częstych poborach w środku butli gromadzą się liczne bakterie. Problemem są także zabrudzenia przy elementach wspólnych, czyli przede wszystkim podajnikach. Szybko stają się one zanieczyszczone – szczególnie, jeśli galon wykorzystywany jest np. w biurze.

Alternatywnym rozwiązaniem są oferowane przez naszą firmę dystrybutory bezbutlowe. Dostawa wody w Krakowie jest dzięki temu jeszcze prostsza. Problem z regularnym odbieraniem i wymianą ciężkich galonów zostaje w tym wypadku wyeliminowany. Obniża to także koszty eksploatacyjne. Na uwagę zasługuje również wyposażenie proponowanego dyspensera bezbutlowego. Jest on bowiem zaawansowanym technicznie urządzeniem – w przeciwieństwie do dystrybutora na duże pojemniki.

Oferowany sprzęt to automat umożliwiający pobieranie wody zarówno gorącej, jak i ciepłej, zimnej czy w temperaturze pokojowej. Wygodna konfiguracja sprawia, że korzystanie z urządzenia jest szybkie i bezproblemowe. Kłopotliwe przyjmowanie galonów w każdym tygodniu lub miesiącu funkcjonowania biura to strata czasu i pieniędzy. Można to ograniczyć właśnie dzięki bezbutlowemu dystrybutorowi, który wymaga jedynie profesjonalnej konserwacji średnio co pół roku.

Realizowana przez nas w sposób kompleksowy dostawa wody w Krakowie ogranicza się zatem w tym wypadku do podłączenia dyspensera i przeprowadzenia wstępnego szkolenia z jego obsługi. Zajmujemy się również serwisowaniem tego typu urządzeń, zapewniając naszym klientom pełne wsparcie techniczne. Okazuje się to zatem bardziej opłacalnym rozwiązaniem od typowego uzupełniania automatów z galonami. Dostawa wody pitnej np. dla pracowników w siedzibie firmy może być bezproblemowa i znacznie tańsza dzięki oferowanym tu przez nas rozwiązaniom. W razie wątpliwości odnośnie do ich działania czy kosztów związanych z montażem zapraszamy do kontaktu.

Czym kierować się przy wyborze dostawcy wody w Krakowie?

Nawiązanie współpracy z firmą zajmującą się dostarczaniem wody do lokali gastronomicznych, biur, placówek publicznych czy zakładów przemysłowych powinno być przemyślane. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na rozpiętość oferty. Dobry dostawca zapewni zarówno wodę mineralną, jak i źródlaną – w wariancie gazowanym, niegazowanym lub lekko gazowanym.

Obsługujemy klientów na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości w sposób kompleksowy, zapewniając terminowe i zgodne z ustaleniami dostawy. Dotyczą one nie tylko samej wody, ale również wspomnianych już urządzeń w postaci dyspenserów bezbutlowych. Ważną kwestią jest też elastyczność współpracy. Niektóre firmy wymagają dostarczania zamówionych produktów po godzinach funkcjonowania. Brak problemów z realizacją dostawy wody w Krakowie w wybranym przez klienta terminie to cecha najlepszych podmiotów działających w branży.

Dostawy zdrowej wody w Krakowie – wygodny dystrybutor

Nasze rozwiązanie jest na tyle uniwersalne, że z powodzeniem sprawdza się m.in. w:

Specjalizujemy się w dostawie dystrybutorów, ale nasza oferta obejmuje też nowoczesne ekspresy do kawy. Pamiętaj, że to podstawowe wyposażenie wielu biznesowych przestrzeni, które zapewnia komfort pracownikom, kontrahentom oraz klientom. Dostęp do świeżej, zdrowej wody wspiera efektywną pracę i jest świadectwem troski o podstawowe potrzeby wszystkich osób związanych z daną instytucją czy przedsiębiorstwem.

Z naszej strony możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalny, błyskawiczny serwis, jeżeli wymaga tego sprzęt. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie dostawy wody w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i średnimi czy nawet dużymi firmami. Każde ze zleceń realizujemy terminowo oraz w sposób zgodny z oczekiwaniami klienta, gwarantując pomoc np. przy wyborze bezbutlowych dyspenserów. Oferowane dystrybutory różnią się wielkością czy funkcjonalnością, ale łączy je doskonała jakość wykonania i prostota montażu oraz obsługi. Zapomnij o konieczności częstego kupowania i wymieniania butli z wodą, skoro możesz pobierać ją bezpośrednio z sieci wod-kan., oszczędzając czas i pieniądze. Zdaniem coraz większej liczby klientów, to najlepszy sposób dostawy w stolicy Małopolski i innych miastach.