Dla gospodarstw
domowych

Rozwiązania Yazamco dla domu

Skontakuj się

Sprawdź nasze produkty
dla gospodarstw domowych

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić czystą oraz wysokiej jakości wodę w swoim domu dla siebie i swoich bliskich.

Filtrowana, schłodzona, wrząca i gazowana woda z kranu w Twoim domu.

Bardziej miękka woda jest zdrowsza i znacząco zwiększa swoją jakość.

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach!

Od lat dostarczamy nasze rozwiązania do największych marek w Polsce i w Europie. Dostarczamy różnorodne dystrybutory wody dla biznesu i domu. Oferujemy również najwyższej klasy ekspresy do kawy.

Cały dom pije

Poprawa jakości wody w domu jest dobra zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska.

Wyślemy SMS-a do Twojego przedziału czasowego w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia. Jeśli nie jest to odpowiednie, możesz wysłać SMS-a z datą zmiany.

Podłączymy system wodny do sieci wodociągowej, bez wpływu na instalację wodno-kanalizacyjną lub inne urządzenia.

Twój inżynier jest również do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci skonfigurować system zgodnie z preferowanymi ustawieniami i przygotować go do użycia.

Dlaczego warto wybrać wodę Yazamco do swojego domu?

Zdrowsza woda

Jakość wody jest niezbędna dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki naszym systemom eliminujemy wszystkie niepożądane substancje, aby przywrócić naturalną dobroć wody i zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo.

Zero plastiku

Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie wody pitnej możesz pożegnać się z plastikiem i nie będziesz już zmuszony do dźwigania ciężkich paczek butelek z supermarketu do domu oraz w górę i w dół po schodach.

Lepsza

Woda odgrywa zasadniczą rolę: przyczynia się do prawidłowego nawodnienia i wpływa na smak kuchennych preparatów. Dzięki lepszej wodzie będziesz pił więcej wody, pozostając nawodnionym dzięki wodzie Yazamco… poczujesz różnicę!

Bezmyślny

Aby zawsze zapewnić wydajność, jakość i bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie, nasze rozwiązania są objęte ekskluzywnym rocznym planem konserwacji opracowanym przez doświadczonych techników Yazamco.

Stała usługa wsparcia, której możesz zaufać.

Instalacja

Nasi wyspecjalizowani technicy gwarantują instalację Twojego dystrybutora lub zmiękczacza wody oraz demonstrują jego charakterystykę i działanie.

Konserwacja

Chcemy zagwarantować najlepszą pomoc i konserwację wszystkim naszym klientom, a także innym. Wiemy, jak ważne jest zapewnienie doskonałej funkcjonalności systemów uzdatniania wody. Dlatego stworzyliśmy najbardziej kompletny program pomocy na rynku, aby zawsze zapewnić właściwe rozwiązanie każdemu klientowi.

Obsługa klienta

W przypadku problemów nasz zespół podejmie działania, aby je rozwiązać, aby Twoje rozwiązanie wodne było zawsze sprawne.

Zobacz opinie naszych klientów

EWT Woda
4.8
Na podstawie 119 opinii
powered by Google
StanStan
16:13 22 Jul 23
Posiadam 10 lat i gitara
Marcin MatanMarcin Matan
18:57 12 Feb 23
Bardzo dobre bezawaryjne urządzenie. Świetny kontakt z działem obsługi. Fachowi serwisanci.
Tomasz SakowiczTomasz Sakowicz
07:49 27 Jan 23
Kasia P.Kasia P.
16:16 28 Jul 22
Polecam z czystym czajnikiem i sumieniem 🙂 Użytkujemy ponad rok urządzenie EWT, efekty były widoczne w bardzo szybkim czasie, począwszy od szyby w prysznicu poprzez czarny zlew.Koszty urządzenia w porównaniu do konkurencji są bardzo atrakcyjne a awaryjność zerowa w naszym przypadku. Dochodzi jeszcze super obsługa i serwis które działa świetnie i odpowiada na każde pytanie.
K S-NK S-N
06:59 07 Feb 22
Bardzo polecam, słowna i rzetelna firma, pan który nam montował zmiękczacz wszystko zrobił sprawnie, był punktualnie, doradził i wszystko wytłumaczył. Gratis filtr do wody pitnej po prostu mega, koniec z plastikowym dzbankami do filtrowania wody. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Tomasz ŁazickiTomasz Łazicki
07:35 14 Aug 21
Pracuje bezobsługowo. Efekt piorunujący, woda w miejscowości Józefosław w ciągu 8 lat wykończyła zmywarkę, metalowy syfon w dwóch umywalkach, a pralka pożerała kosmiczne ilości zmiękczaczy. Teraz jest idealnie, sprzęty działają skuteczniej, sprzątanie łazienki zajmuje 1/3 czasu. Brak osadów w kuchni. Jeśli ktoś ma problem z twardością wody nie zwlekać, nowa zmywarka u nas to koszt zmiękczacza....reszty zysków nie licząc.
js_loader

Najnowsze artykuły

Dowiedz się wszystko o dystrybutorach wody i ekspresach kawowych

Wpływ filtrowania wody na środowisko

Pomimo zapewnień ze strony sieci wodociągów, że woda z kranu na wielu obszarach Polski jest zdatna do picia, ludzie decydują się na oczyszczenie jej poprzez zastosowanie specjalnie przeznaczonych do tego filtrów bądź urządzeń. Dowiedz się czy warto filtrować wodę!

Dowiedz się więcej