Dostawa wody do firmy – jak płacić mniej?

woda w firmie jak płacić mniej

Obowiązujące w poszczególnych firmach w Polsce przepisy BHP zobowiązują pracodawców do zapewnienia pracownikom stałego dostępu do wody w trakcie całej zmiany roboczej. Dotyczy to głównie podwładnych wykonujących zadania służbowe w szczególnie trudnych i uciążliwych warunkach. Zatrudnionym należy zagwarantować możliwość darmowego uzupełniania płynów w ilości pokrywającej w pełni indywidualne zapotrzebowanie każdej osoby. Zgodnie z wydanym w tej sprawie Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 roku robotnikom pracującym na zewnątrz lub wewnątrz budynków trzeba regularnie dostarczać zimną wodę wówczas, gdy temperatura powietrza przekracza poziom odpowiednio 25 oraz 28 stopni C. Jeśli natomiast wykonują oni zlecone zadania w okresie jesienno-zimowym na otwartej przestrzeni przy wartościach cieplnych poniżej 10 stopni C, w takim przypadku od pracodawców oczekuje się zapewnienia pracownikom możliwości delektowania się ciepłą kawą lub herbatą, przynajmniej w czasie przerwy.

Regularna dostawa płynów do zakładów pracy w dłuższej perspektywie czasowej oznacza dla przedsiębiorców niemałe wydatki. Wielu z nich zastanawia się zatem, jak płacić mniej za wodę w firmie? Najlepszym rozwiązaniem tego problemu są odpowiednio dobrane dystrybutory filtrujące sprzedawane przez Yazamco Poland Sp. z o.o.

Dystrybutory wody bezbutlowe oraz na galony – które rozwiązanie jest lepsze?

Wysokiej jakości dozowniki znajdują zastosowanie przede wszystkim w różnych miejscach publicznych, takich jak przedsiębiorstwa, hotele, szkoły oraz przychodnie. Nowoczesne urządzenia zostały wyposażone w funkcjonalne systemy ogrzewania bądź schładzania płynu do żądanej przez danego użytkownika temperatury. Inne natomiast wzbogacają ciecz w zwiększające jej walory smakowe bąbelki gazu.

Dystrybutory wody dla firm zazwyczaj dzielą się na modele bezbutlowe oraz z galonami. Niezależnie od tego, którą maszynę wybierzesz, możesz liczyć na to, że dzięki niej będziesz mógł płacić mniej za dostawy napojów do siedziby swojego przedsiębiorstwa. Dozownik filtrujący dostarcza uprzednio oczyszczony z różnych naleciałości oraz drobnoustrojów chorobotwórczych płyn prosto z sieci wodociągowej. Pozbawione plastikowej butli urządzenie nie generuje właściwie żadnych odpadów. Jest ono zatem w pełni przyjazne dla środowiska naturalnego. Ponadto taki dystrybutor ustawiony w widocznym miejscu na korytarzu, w biurze bądź na hali produkcyjnej prezentuje się bardzo elegancko. Dostarczana w ten sposób woda dla firmy kosztuje tyle samo przez cały rok. W praktyce zatem płacisz za nią mniej niż za płyn w galonach. Zakup w Yazamco wysokiej jakości dozowników cieczy sprawi, że będziesz mógł zapomnieć o problemie braku napojów dla pracowników, kontrahentów bądź klientów. Nie musisz także martwić się ich serwisowaniem oraz regularnymi przeglądami technicznymi. Tym zajmują się bowiem pracownicy naszej firmy.

jak płacić mniej za dostawę wody do firmy

Woda w firmie – płać mniej dzięki dystrybutorom!

Jeśli zastanawiasz się, jak płacić mniej za dostarczanie płynów dla przedsiębiorstwa, musisz wiedzieć, że dostępne urządzenia dozujące kupione w Yazamco to dla Ciebie najlepsze wyjście. Cena za litr wody źródlanej oscyluje na podobnym poziomie jak w przypadku produktów sprzedawanych w butelkach. Dostawa wysokiej jakości cieczy zdatnej do picia jest darmowa, a Ty jako przedsiębiorca nie ponosisz też znanych dodatkowych kosztów za stojaki na galony, a także za dystrybutory podające pracownikom i kontrahentom firmy zimne bądź ciepłe napoje.

Mamy świadomość odmienności potrzeb przedsiębiorców korzystających z naszych usług. Dlatego przygotowaliśmy ofertę zarówno dla osób prowadzących małą działalność gospodarczą, jak i dużych działalnościach zatrudniających większą liczbę pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci Yazamco mogli płacić mniej za dostawy tak cennego produktu, jakim jest woda w firmie. Sprzedawane przez nas dystrybutory wody różnią się między sobą wielkością oraz kształtem. Dzięki temu bez trudu zmieszczą się one nawet w pomieszczeniach o niezbyt dużym metrażu.

Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszej oferty!

 

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Zapytaj o produkt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Skontakuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zamów bezpłatną wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.