Czy warto dzierżawić dystrybutor wody?

Zapewnienie pracownikom firmy stałego dostępu do wysokiej jakości wody pitnej to jeden z najważniejszych obowiązków pracodawców. Dotyczy to zarówno przedsiębiorców zatrudniających większą liczbę osób, jak i właścicieli małych działalności gospodarczych. Regularne zaopatrywanie się w produkty butelkowane w dłuższej perspektywie czasowej okazuje się nieopłacalne. Co więcej, przyczynia się ono do generowania odpadów zanieczyszczających środowisko naturalne. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty profesjonalnej firmy Yazamco Poland Sp. z o.o. zajmującej się sprzedażą oraz wydzierżawianiem takich urządzeń jak dystrybutory z wodą. Nowoczesny sprzęt, którego działanie opiera się na prostych zasadach, zajmuje stosunkowo niewiele miejsca. Można go bez problemu zainstalować także w małych pomieszczeniach. Nie trzeba przy tym martwić się o dokonywanie regularnych przeglądów technicznych maszyny czy też jej serwisowanie w razie potrzeby. To należy bowiem do obowiązków naszych pracowników.

Dystrybutor wody – zasada działania

Bezbutlowe dozowniki płynów w firmach obecnie cieszą się ogromną popularnością. Składa się na to wiele kwestii, w tym także łatwa obsługa urządzenia oraz jego prosta zasada działania. Dystrybutor wody podłączony jest do sieci wodociągowej. System filtrów zamontowany w modelu przeznaczonym do sprzedaży bądź wydzierżawienia służy do skutecznego usuwania z cieczy rozmaitych zanieczyszczeń oraz drobnoustrojów chorobotwórczych. Wykorzystywane jest do tego zjawisko odwróconej osmozy, polegające na przepływie rozpuszczalnika z roztworu o wyższym stężeniu w stronę płynu o niższej zawartości rozmaitych substancji. Skutecznie oczyszczony z różnorodnych naleciałości produkt trafia później do specjalnego układu grzewczo-chłodzącego, w którym zyskuje on odpowiednią, pożądaną przez użytkownika, temperaturę. Opcjonalnie dostępna jest też funkcja wzbogacenia cieczy w bąbelki gazu. Przygotowana w ten sposób woda z dystrybutora dla firm wyróżnia się wyjątkowymi walorami smakowymi. Można ją spożyć bezpośrednio po nalaniu do kubka bądź użyć jako bazy do przygotowania ulubionych gorących napojów.

czy warto dzierżawić dystrybutor wody

Dystrybutor do wody – proste zasady dzierżawy

Wystawione na sprzedaż przez Yazamco dozowniki płynów można także w bardzo prosty sposób wydzierżawić. Swoim klientom oferujemy przejrzyste warunki umowy oraz proste zasady współpracy. Przedsiębiorcy korzystający z naszych usług mogą samodzielnie wybrać urządzenie, które ze względu na wysoką wydajność działania, bezawaryjność oraz łatwość obsługi spełni wszystkie ich oczekiwania. W razie potrzeby stwarzamy także możliwość zasięgnięcia profesjonalnej porady u zatrudnionych przez nas specjalistów. Dzięki temu nie tylko przekonasz się o słuszności swojego wyboru, lecz także zdobędziesz wiedzę, jak w praktyce funkcjonuje oferowany przez nas do dzierżawy lub na sprzedaż dystrybutor wody. Udostępnione na określonych zasadach urządzenie instalowane jest we wskazanym przez właściciela firmy miejscu. Dokonują tego nasi pracownicy, którzy odpowiadają także za właściwe przygotowanie dozownika do działania.

Dystrybutory wody dla firm – wysokiej jakości systemy filtrujące

Oferowane przez Yazamco maszyny zostały wyposażone w różnorodne systemy filtrujące. Dzięki temu doskonale spełniają one swoje zadanie. Woda, którą dostarczają dystrybutory wydzierżawione przez naszą firmę, spełnia wszelkie normy jakościowe dla płynów przeznaczonych do picia. Wszystko dzięki regularnie przeprowadzanej wymianie filtrów, a także systematycznej sanityzacji sprzętu. Proces ten prowadzi do skutecznego wyeliminowania większości bakterii, wirusów oraz mikroskopijnych grzybów zagrażających zdrowiu człowieka.

Dystrybutory wody – zakup czy dzierżawa?

Wielu przedsiębiorców zastanawia się, co jest bardziej opłacalne – skorzystanie z oferty sprzedaży czy dzierżawy dozownika płynów? To drugie rozwiązanie jest korzystniejsze z kilku względów. Przede wszystkim z uwagi na stałą opiekę serwisową z naszej strony świadczoną na podstawie przejrzystych zasad oraz możliwość rozłożenia płatności za usługę na wygodne raty. Niezależnie jednak od wybranej opcji możesz liczyć na to, że woda w dystrybutorach dla firm będzie najwyższej jakości.

 

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Zapytaj o produkt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Skontakuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zamów bezpłatną wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.