Zalety bezbutlowych dystrybutorów wody

Bardzo popularnym rozwiązaniem w wielu firmach, przychodniach, bankach i innych miejscach jest wstawienie dyspensera wody. Przedsiębiorcy coraz częściej chcą uniknąć kupowania napojów w plastikowych butelkach – które są nieekologiczne i nieekonomiczne. Warto pamiętać, iż zapewnienie wody pitnej pracownikom w sposób stały i nieograniczony wynika z zasad Kodeksu Pracy. W większości biur spotyka się dystrybutory butlowe, które pomimo bezapelacyjnej przewagi nad małymi butelkami, mają swoje wady. Jednym z najpoważniejszych zarzutów, jeśli chodzi o automat do wody z wymienianymi galonami, jest fakt, że gromadzą się w nich bakterie i zanieczyszczenia w miejscach podawania życiodajnego płynu. Jednak tu wiele zależy od tego, czy przestrzegane są zasady użytkowania.

Dyspensery wody – zalety

Zastanawiając się: dystrybutor czy woda butelkowana – wybór powinien być oczywisty i padać na automat. Wynika to z mnogości korzyści ekonomicznych, ekologicznych i funkcjonalnych. Jeśli już wybrałeś tę lepszą opcję, to świetnie! Warto pójść o krok dalej i zdecydować się na bezbutlowe dystrybutory wody. Mają one te same zalety co dyspensery oparte o system wymiany butli, jednak bezapelacyjnie są one jeszcze korzystniejszym rozwiązaniem. Dlatego też, mimo wciąż dużej popularności dystrybutorów butlowych, większość przedsiębiorców skłania się właśnie ku tej opcji. Skupiając się na korzyściach wynikających z używania bezbutlowych automatów, można zauważyć wiele plusów wynikających z ich użytkowania. Zachęcamy do uważnego zapoznania się z nimi!

Dyspenser do wody to ekologia i wygoda w czystej formie

Dzięki temu rozwiązaniu Ty i osoby korzystające z dystrybutora przestaniecie produkować śmieci w postaci syntetycznych butelek. Żyjemy w dobie ZERO WASTE. Każdy w jakimś stopniu powinien zadbać o tę kwestię a rezygnacja z plastiku to bardzo duży krok w tym kierunku. Bezbutlowe dystrybutory wody zainstalowane w firmie każdego dnia pozwalają unikać zużywania kilogramów syntetycznych opakowań. Ekologiczne trendy coraz częściej mają również swoje odzwierciedlenie w przepisach, więc warto wprowadzać takie rozwiązania, by być przygotowanym na ewentualne zmiany.

Nie musisz także martwić się o codzienną wymianę ciężkich i nieporęcznych galonów, co bywa kłopotliwe i uciążliwe. Dodatkowo znika problem zamawiania i dowożenia butli, a woda jest zawsze w zasięgu ręki. Nikt nie musi monitorować jej stanu w automacie czy też dostępnych zapasach.

Eleganckie i minimalistyczne – takie są bezbutlowe dystrybutory do wody

Firma Yazamco dysponuje szeroką ofertą automatów. Bezbutlowe dystrybutory wody przybierają bowiem różne formy: mogą być klasyczne stojące, jak również małe i nowoczesne, mieszczące się na niewielkim blacie roboczym. To wygoda i funkcjonalność, której nie daje tradycyjny dyspenser. Wizualnie również prezentują się znacznie lepiej niż urządzenia starej generacji. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu wnętrza w estetycznym i stylowym klimacie, wstawienie automatu wcale nie musi zaburzyć tej koncepcji – wręcz przeciwnie! Wiele z nich bardzo łatwo można wkomponować w przestrzeń, ponieważ dzięki solidnemu i minimalistycznemu wykonaniu, wyglądają jak nowoczesne sprzęty AGD. Sprawdź nasze najnowsze modele już teraz.

Automat do wody pozwala lepiej zorganizować przestrzeń…

Nie musisz się przejmować przechowywaniem butli do założenia, jak również tych już zużytych. W końcu płacisz również za wynajmowaną powierzchnię – warto mądrze nią dysponować. Przetrzymywanie starych butli jest niewygodne i niefunkcjonalne. Podobnie jak zgrzewek wody butelkowanej…Dzięki wielofunkcyjności urządzenia nie musisz już mieć w firmowej kuchni czajników – gorącą wodę pobierzesz z automatu. Dyspenser z butlą należy umieszczać w mało nasłonecznionych miejscach. Znalezienie dla niego odpowiedniej przestrzeni może być problematyczne. W przypadku automatów bezbutlowych ten kłopot nie istnieje.

…i zadbać o higienę użytkowania

Istotną kwestią jest fakt, że bezbutlowy automat do wody jest wyposażonyw chłodziarkę bez otwieranych zbiorników, co przekłada się na brak powstawania zanieczyszczeń oraz namnażania bakterii w miejscach podawania wody. To rozwiązanie jest bezpieczne dla zdrowia i o wiele bardziej higieniczne.

Zamów dyspenser do wody, a Yazamco Poland wszystkim się za Ciebie zajmie!

Nie dość, że nie musisz brać na swoje barki wymiany butli i pilnowania ich dowozu to dodatkowo możesz liczyć na pełną pomoc w sanityzacji i konserwacji urządzenia. Jest ona dokonywania cyklicznie, raz na pół roku. Zapewniamy, że nasi pracownicy przejmą na siebie wszystkie czynności. A w przypadku pojawienia się nagłego problemu możesz liczyć na serwis. Osoba zarządzająca biurem czy przestrzenią zawsze ma dużo zadań do wykonania, więc możliwość zrezygnowania, chociażby z jednego z nich, będzie bardzo pomocna. Zyskujesz również pewność, że dzięki specjalistom dyspenser do wody zostanie należycie zainstalowany i zabezpieczony.

Dodatkowo trzeba wspomnieć o tym, że ustalone z góry wizyty konserwatorów raz na 6-8 miesięcy są o wiele bardziej dyskretne i wygodne niż stałe pojawianie się pracowników w celu odbioru i wymiany butli. Ma to szczególnie duże znaczenie w miejscach, gdzie zwraca się wyższą uwagę na bezpieczeństwo obiektu i wymagany jest szczególny rygor sanitarny.

Bezbutlowe dystrybutory to wysoka jakość wody pitnej

Nasza woda jest pyszna i zdrowa. Nie doszukasz się w niej nieprzyjemnego odoru czy charakterystycznego posmaku, który może być wyczuwalny w wodzie stojącej kilka dni. Ta jest zawsze świeża i ma doskonały smak!

Kolejne zalety bezbutlowych dystrybutorów wody związane są z wyborem, który dają użytkownikom. W zależności od potrzeb z automatu może polecieć strumień zimny, w temperaturze pokojowej, ciepły lub bardzo gorący – idealny do parzenia herbaty. To również dystrybutory wody gazowanej, czyli z możliwością wypicia napoju z bąbelkami, prosto z urządzenia. Ta funkcjonalność spodoba się wszystkim tym, którzy nie lubią pić wody niegazowanej, przez co często wybierają warianty butelkowane z gazem. Zapoznaj się z pełną ofertą firmy Yazamco.

Automat do wody pozwala poczynić oszczędności

Jedną z najważniejszych jest fakt, że ponosisz sztywną, stałą opłatę, niezależnie od tego, ile wody zużyjesz. Dodatkowo korzystanie z bezbutlowego dyspensera jest ekonomicznym rozwiązaniem. Niższa cena wynika z oszczędności na dostawach i paliwie – co normalnie musiałoby być wliczone w koszty przy tradycyjnym automacie do wody.

W porównaniu do opcji polegającej na dostarczaniu wody butelkowanej nie produkujesz dodatkowych odpadów. Tym samym nie musisz płacić za ich wywóz. W skali miesięcy i lat oszczędność jest bardzo duża.

Podsumowanie – najlepszy dystrybutor wody

Powyższe podpunkty jednoznacznie wskazują na przewagę bezbutlowych dystrybutorów, które są na chwilę obecną ekonomicznym, ekologicznym, higienicznym i wygodnym rozwiązaniem dostarczania wody do biura czy innego obiektu. Zadbaj o swoich pracowników i interesantów na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z naszym pracownikiem, który z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

 
 
 
 
 

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Zapytaj o produkt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Skontakuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zamów bezpłatną wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.