Zalety bezbutlowych dystrybutorów wody

Co dowiesz się z artykułu:

Woda to niezbędny składnik, potrzebny do życia człowiekowi i nie tylko. Systematyczne nawadnianie o każdej porze roku jest niezwykle istotne i ma wpływ na kondycję skóry, a także stan narządów wewnętrznych. W biurach, firmach oraz w wielu innych miejscach, coraz częściej pojawiają się urządzenia, jakimi są bezbutlowe dystrybutory wody. Ich popularność wynika z wielu korzyści, jakie oferują, zarówno dla użytkowników, jak i dla środowiska naturalnego. Jakie zalety posiada bezbutlowy dystrybutor wody? Czy można uznać go za niezbędne do biura i miejsc publicznych urządzenie? Zapraszamy do lektury.

Bezbutlowe dystrybutory wody i ich zalety

Coraz więcej użytkowników z chęcią sięga po wodę z urządzeń, jakimi są bezbutlowe dystrybutory wody. Wynika to z faktu, że posiadają one naprawdę wiele zalet. Jakie najważniejsze korzyści tych urządzeń można wymienić? Sprawdź poniżej!

Oszczędność miejsca

Jedną z najważniejszych zalet bezbutlowych dystrybutorów jest oszczędność miejsca. Urządzenia te są zwykle znacznie mniejsze niż tradycyjne dystrybutory, które wymagają umieszczenia na nich dużych butli z wodą. Bezbutlowe dystrybutory wody są zwykle wolnostojące lub montowane na blacie, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w pomieszczeniu.

Ekonomika użytkowania

Bezbutlowe dystrybutory wody pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu, ale i również zmniejszyć koszty użytkowania. Zwykle koszt podłączenia bezbutlowego dystrybutora do sieci wodociągowej jest niższy niż koszty regularnego dostarczania butli z wodą — w końcu trzeba dostarczyć je w jakiś sposób do miejsca docelowego, tym samym wliczając w ich cenę koszty transportu oraz paliwa. 

Prosta obsługa, czyli dystrybutory wody dla każdego

Kolejną zaletą bezbutlowych dystrybutorów wody jest ich prosta obsługa, co sprawia, że są one dla każdego. Urządzenia te posiadają zwykle intuicyjny panel sterowania, dzięki czemu każdy użytkownik bez trudu może wybrać odpowiednią temperaturę wody oraz dopasować do siebie swój ulubiony rodzaj. Posiadają one możliwość wyboru wody w formie gazowanej, lekko gazowanej lub też niegazowanej. Może to sprawić, że użytkownicy chętniej będą sięgać po wodę i nawadniać swój organizm, co wpłynie również na ich wydajność. 

Higiena użytkowania

Bezbutlowe dystrybutory wody są również łatwe w utrzymaniu czystości, co pozwala na zachowanie higieny w pomieszczeniu. Jednakże, aby tak było, należy dbać o urządzenie — codziennie koniecznie trzeba opróżniać tackę ociekową i regularnie czyścić ją w zmywarce lub pod bieżącą wodą. Warto także zadbać o bezpieczeństwo użytkowników i codziennie dezynfekować najczęściej dotykane miejsca

Czysta woda każdego dnia

Mikrofiltracja wody odbywa się przy pomocy specjalnych filtrów, które pozwalają na usunięcie zanieczyszczeń oraz drobnoustrojów z wody. Technologia węgla aktywnego z membraną kapilarną umożliwia usunięcie zanieczyszczeń organicznych, takich jak bakterie i wirusy, oraz związków chemicznych, takich jak chlor i pestycydy. Dodatek jonów srebra natomiast pozwala na skuteczną dezynfekcję wody, dzięki czemu może ona być bezpiecznie spożywana przez długi czas. Dzięki takiej technologii woda wodociągowa jest czysta i zdrowa, a jej jakość jest utrzymywana na wysokim poziomie przez długi czas. To zdecydowanie bardzo istotna zaleta bezbutlowych dystrybutorów wody. 

Estetyczne rozwiązanie

Jeżeli chodzi o dystrybutory wody oferowane przez Yazamco, to stanowią one nowoczesne, estetyczne i bardzo eleganckie rozwiązanie. Umieszczając urządzenie we wnętrzu, może się mieć pewność, że będzie doskonale do niego pasować i w żaden sposób go nie oszpeci. Dzięki minimalistycznemu wykonaniu, spokojnie można je wpasować w dowolną przestrzeń. 

Ekologia na pierwszym miejscu 

Bezbutlowe dystrybutory wody są również bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Zwykle są one podłączone do lokalnej sieci wodociągowej, co oznacza, że woda, która jest z nich nalewana, jest czysta i bezpieczna dla zdrowia. Co więcej, dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba kupować i wymieniać ciężkich butli z wodą, co oznacza mniej odpadów i mniej emisji szkodliwych substancji do atmosfery.

Czy warto zaopatrzyć się w bezbutlowy dystrybutor wody?

Odpowiadając na pytanie, czy warto mieć bezbutlowy dystrybutor wody w biurach, firmach lub innych placówkach publicznych odpowiadamy — tak! Bezbutlowe dystrybutory wody to urządzenia, które zapewniają dostęp do ciągłej, świeżej i oczyszczonej wody. Są one opłacalne, ponieważ koszt podłączenia do sieci wodociągowej jest niższy, niż koszt zakupu i regularna wymiana butli, stosowana w tradycyjnych dystrybutorach wody. Są one również bardziej ekologiczne, ponieważ eliminują konieczność produkcji i transportu dużych ilości plastikowych butli. Ponadto bezbutlowe dystrybutory wody są łatwe w utrzymaniu czystości, co pozwala na zachowanie higieny w pomieszczeniu. To sprzęt, który bez dwóch zdań warto mieć!

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Zapytaj o produkt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Skontakuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zamów bezpłatną wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.