Wybierz dystrybutor zamiast wody butelkowanej do biura!

Organizm człowieka w ponad 60% składa się z wody. Nic więc dziwnego, że regularne nawadnianie się jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania. Niestety, charakterystyczny smak wody butelkowanej w plastikowych opakowaniach nie każdemu z nas odpowiada, a woda z kranu nie wszędzie nadaje się do bezpośredniego spożycia. Jak rozwiązać ten problem w miejscu pracy, gdzie dostęp do świeżej i smacznej wody ma kluczowe znaczenie? Inwestując w wysokiej klasy dystrybutor bezbutlowy! Zainteresowany? Czytaj dalej!


Co zamiast wody butelkowanej – czyli zalety biurowego dystrybutora

Podobnie jak kawa, również woda w miejscu pracy cieszy się dużą popularnością, a w okresie letnich upałów zapewnienie dostępu do napojów stanowi obowiązek pracodawcy. Woda z dystrybutora eliminuje konieczność dokonywania regularnych zapasów płynów butelkowanych, co stanowi spore, lecz niejedyne udogodnienie. Korzyści, jakie zapewnia w firmie markowy dystrybutor wody, jest bowiem znacznie więcej – te kluczowe znajdziesz poniżej.


Wysoka jakość wody prosto z sieci

Współczesne, bezbutlowe dystrybutory pozwalają cieszyć się doskonałym smakiem ciepłej, zimnej, a nawet gazowanej wody wprost z miejskiego wodociągu. Dzięki zaawansowanym technologiom filtracji woda z sieci jest nie tylko smaczna, ale również czysta i pozbawiona szkodliwych pierwiastków oraz drobnoustrojów. Stosowane w dystrybutorach wkłady oraz membrany skuteczniej uzdatniają ciecz niż tradycyjne filtry nakranowe i podkranowe.


Mniejsze zanieczyszczenie środowiska

Rezygnacja z butelkowanych napojów w biurze i zastąpienie jej płynem z dystrybutora pozwala ograniczyć liczbę plastikowych butelek, codziennie trafiających do kosza na śmieci. Takie urządzenie to nie tylko komfort i wygoda dla pracowników, ale także ukłon w stronę planety! Dla firm, które chcą być postrzegane jako przyjazne dla środowiska i wrażliwe na problem globalnego zanieczyszczenia, inwestycja w bezbutlowy dystrybutor nie powinna być więc przedmiotem długich rozważań.


Komfort użytkowania i natychmiastowy dostęp

Zaletą używania wody z sieci zamiast tej butelkowanej jest z pewnością stały dostęp do płynu bez względu na liczbę pracowników. Nie trzeba pamiętać o regularnym uzupełnianiu pełnych butli, ponieważ ciecz z sieci płynie bez żadnych ograniczeń i o każdej porze.


Brak konieczności zamawiania i składowania butli

Mineralna bądź źródlana woda butelkowana – czy to w małych, czy kilkudziesięciolitrowych opakowaniach – musi być stale uzupełniania i przechowywana w odpowiednich warunkach. Inwestycja w bezbutlowy dystrybutor eliminuje problem magazynowania oraz pilnowania ciągłości dostaw. Już po kilku dniach korzystania z takiego urządzenia zapomnisz, że kiedykolwiek musiałeś zamawiać napoje dla swoich pracowników, jednocześnie dostrzegając wymierne oszczędności na firmowym koncie.


Obsługa gwarancyjna i serwisowa

Nie musisz martwić się o naprawę i bieżącą obsługę urządzenia. Dostawca dystrybutorów wody dysponuje własnym, licencjonowanym serwisem, który szybko i sprawnie wykona wszystkie czynności, niezbędne do zapewnienia prawidłowego działania sprzętu! Gwarancyjna i pogwarancyjna obsługa to pewność wieloletniego użytkowania maszyny oraz komfortu i zadowolenia Twoich pracowników.


Zamiast kupować dystrybutor – wynajmij go!

Wielu przedsiębiorców rozważa kupno profesjonalnego dystrybutora dostosowanego do własnych potrzeb. Spora część z nich, ze względu na wysokie ceny takich urządzeń, nie decyduje się na zakup. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy cenią sobie elastyczność, oferujemy możliwość wynajmu biurowego dystrybutora wody wodociągowej. Nie musisz kupować niczego na własność, by zapewnić Twojemu zespołowi dostęp do czystej, zdrowej i zawsze świeżej wody z dystrybutora! Jako producent i dostawca od ponad 20 lat funkcjonujący na rynku, służymy swoją wiedzą i fachowym doradztwem. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać sprzęt, który najlepiej odpowiada na potrzeby Twoje i Twoich pracowników. Skontaktuj się z nami już dziś!

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Zapytaj o produkt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Skontakuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zamów bezpłatną wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.