Sześć pytań przed zakupem ekspresu do biura

Twoi pracownicy uwielbiają zaczynać dzień w biurze od mocnej i aromatycznej kawy? Wyjdź naprzeciw ich oczekiwaniom i postaw na wysokiej klasy ciśnieniowy ekspres. Dzięki niemu znacznie skróci się czas potrzebny do przygotowania ulubionych napojów, a świeżo mielona kawa wypełni swoim zapachem całe biuro. Aby jednak wybrać urządzenie w pełni dopasowane do potrzeb Twojego personelu, przed złożeniem zamówienia musisz odpowiedzieć sobie na 6 bardzo istotnych pytań. Jakich? Sprawdź!


1. Ile osób będzie korzystać z ekspresu?

Liczba zatrudnionych pracowników przekłada się na to, ile kaw dziennie musi przygotować zaparzacz. W małych firmach, gdzie łącznie pije się do 10 filiżanek dziennie, dobrze sprawdzają się urządzenia na kapsułki. Zaletą takiego rozwiązania jest z pewnością niższy koszt oraz łatwość przygotowania napojów. Jeśli jednak prowadzisz spore przedsiębiorstwo, a Twój personel preferuje częste przerwy kawowe, znaczenie lepszą opcją będzie zakup ciśnieniowego ekspresu o dużej wydajności. Pozwoli to uniknąć stania w wydłużających się kolejkach po świeżą kawę, jednocześnie gwarantując niezawodność urządzenia.


2. Gdzie zamierzasz ustawić urządzenie?

Ilość miejsca, np. na biurowym korytarzu lub w kuchni często determinuje gabaryty ekspresu do kawy. Pamiętaj, że przestrzeń przy maszynie musi również pozwalać na swobodny ruch pracowników oraz bezpieczne przygotowywanie napojów. Jeśli nie ogranicza Cię zbyt ciasne pomieszczenie, możesz postawić na odpowiednio duże, a dzięki temu bardziej wydajne i efektowne urządzenie, np. ekspres ciśnieniowy, który pozwala parzyć dwie filiżanki kawy naraz.


3. Czy kawa ma być świeżo mielona?

Dzięki rozdrabnianiu ziaren bezpośrednio przed zaparzeniem napar zyskuje jeszcze głębszy i bogatszy smak. Doskonale wiedzą o tym kawowi smakosze, dlatego tak wielkim powodzeniem cieszą się maszyny ze wbudowanym młynkiem żarnowym. Świeżo mielona kawa nie tylko lepiej smakuje, ale także bardziej pobudza, co z pewnością przełoży się na wydajność pracowników i pomoże zwiększyć produktywność Twojego personelu.


4. Jaką kawę najchętniej piją Twoi współpracownicy?

Czarną, z mlekiem, cappuccino, flat white, a może espresso? Każdy może mieć ochotę na coś innego, w zależności od dnia i samopoczucia. Dlatego najlepszym pomysłem będzie wybór ciśnieniowego ekspresu, który umożliwia przygotowanie co najmniej kilku rodzajów kawy. W ten sposób w pełni odpowiesz na najbardziej wysublimowane gusta Twoich pracowników oraz gości. Pamiętaj, by przy wyborze kierować się również łatwością obsługi – dobry zaparzacz biurowy to taki, który pozwala zrobić ulubioną kawę za pomocą jednego przycisku.


5. Czy przyjmujesz gości VIP?

Kolejną ważną kwestią jest to, czy oprócz pracowników, w Twoim biurze pojawiają się ważni goście. Mogłoby się wydawać, że kawa podana na spotkaniu z kontrahentami jest jedynie nieznaczącym dodatkiem. Nic bardziej mylnego. Dobrej jakości napój naprawdę sprzyja przełamywaniu „pierwszych lodów” w często trudnych i wymagających biznesowych negocjacjach! Podanie marnej jakości naparu z pewnością nie umknie uwadze Twoich partnerów w interesach…


6. Jakim budżetem dysponujesz?

Obawiasz się, że wysokiej klasy ciśnieniowy ekspres umożliwiający parzenie świeżo mielonej kawy zbyt mocno obciąży Twoją firmową kasę, a jednocześnie nie chcesz wybierać pomiędzy jakością a niską ceną? Alternatywą dla kupna urządzenia będzie jego wynajem. Związane z nim opłaty możesz – tak samo, jak przy zakupie – zaliczyć do firmowych wydatków, zmniejszając w ten sposób podatek dochodowy. Dzięki temu unikniesz jednorazowego ponoszenia dużego kosztu, zyskując swobodę i niezależność. Nie musisz również obawiać się o serwis urządzenia.


Profesjonalne ekspresy ciśnieniowe – idealne do biura

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór markowych ekspresów do kawy na wynajem przeznaczonych do użytku profesjonalnego. U nas zawsze możesz liczyć na atrakcyjne warunki oraz sposób finansowania odpowiadający potrzebom i możliwościom prowadzonego biznesu. Sprawdź dostępne urządzenia i wybierz sprzęt idealne dopasowany do Twojej firmy.

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Zapytaj o produkt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Skontakuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zamów bezpłatną wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.