Gorąca woda z dystrybutora w biurze – czy można zrobić z niej herbatę?

herbata z wody z dystrybutora

Dozowniki z filtrowaną wodą należą do podstawowego wyposażenia urzędów, gabinetów lekarskich czy biur. Zapewniają one dostęp do krystalicznie czystego płynu, którym można ugasić pragnienie. Korzystają z nich obsługa oraz klienci. Do przygotowania ciepłego napoju potrzebny jest jednak wrzątek. By ułatwić pracownikom szybkie przyrządzenie herbaty, zamów dystrybutor z gorącą wodą. Poznaj zasady jego działania i dowiedz się, dlaczego warto wydzierżawić takie urządzenie dla swojej firmy!

Jak działają dystrybutory z gorącą wodą?

Dyspensery do biur wyposażone są w specjalne filtry oczyszczające, dzięki czemu do kubka trafia płyn zdatny do bezpośredniego picia. Dystrybutor z gorącą wodą ma grzałkę, która pozwala na podgrzanie cieczy do wymaganej temperatury. Sam decydujesz, jak ciepła ma ona być! To idealne rozwiązanie w miejscach, w których liczy się szybkie działanie. Zamiast stać w kuchni, czekając, aż woda się zagotuje, po prostu wlewasz potrzebną ilość do kubka i już – za chwilę możesz rozkoszować się pyszną herbatą!

Urządzenia dozujące są w pełni bezpieczne. Gorący płyn wylewa się wąskim strumieniem – tak, by uniknąć pryskania na boki. Większość dystrybutorów ma też ażurowe tacki, przez które nadmierna część spływa do specjalnego pojemnika. Takie rozwiązanie zapobiega zalaniu podłogi. Sprzęt przeznaczony do dystrybuowania gorącej wody chroni Twoich pracowników przed oparzeniem i ułatwia im przygotowanie ciepłych napojów. Poznałeś zasady jego działania? Teraz pomyśl, ile czasu zaoszczędzą zatrudnieni, podchodząc do urządzenia i po chwili odchodząc z gotową herbatą!

herbata w biurze

Jak przygotować dobrą herbatę z wody z dystrybutora?

Dzięki dozownikom z grzałką możesz przygotować każdy napój, na jaki masz ochotę. Wybierasz w ustawieniach czy płyn ma być:

  • zimny,
  • letni,
  • gorący.

Chcesz napić się czegoś ciepłego? Znajdź odpowiednią opcję na dyspenserze i po wsypaniu kawy do kubka poczekaj moment. Już po chwili możesz raczyć się smacznym napojem. Także herbata z wody z dystrybutora smakuje wyśmienicie. Możesz zalać liście lub torebkę ciepłym płynem, co zagwarantuje prawidłowe zaparzenie. Dozownik daje Ci szybki dostęp do gorącej wody, więc bez czekania wlewasz ją do naczynia i wracasz do pracy! Gdy masz ochotę na zupę w kubku albo danie instant, również szybko je przygotujesz, by zaspokoić głód. Po co ciągle pilnować czajnika? Takie urządzenie pozwala wykorzystać przerwę na interesujące rozmowy lub zaległe telefony. Jego obsługa jest intuicyjna. Wiele modeli ma wygodny dotykowy panel sterowania, więc nabierając wodę z dystrybutora, nie musisz trzymać przycisku.

Gdzie sprawdzi się dystrybutor z gorącą wodą?

Dyspensery do ciepłych i zimnych płynów doskonale spiszą się zarówno w małych biurach, jak i dużych firmach. Są też niezbędne w miejscach takich jak poczekalnie, kluby sportowe czy apteki. W pomieszczeniach przeznaczonych dla klientów ustaw dystrybutor z zimną wodą, by mogli zaspokoić pragnienie, czekając na spotkanie. Urządzenie wyposażone w grzałkę wstaw na zaplecze, gdzie będzie można szybko przygotować kawę albo herbatę dla siebie lub Twoich gości. Dozowniki mają wiele zalet. Oto najważniejsze z nich:

  • dostęp do czystej, przefiltrowanej, zimnej lub gorącej wody – zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz,
  • możliwość przyrządzenia różnych smacznych napojów,
  • bezbutlowa konstrukcja eliminująca konieczność zamawiania nowych butli (podłączasz ją do sieci wodociągowej),
  • oszczędność miejsca ze względu na niewielkie rozmiary.

Decyzja o dzierżawie dystrybutora z gorącą wodą to doskonały, ekologiczny wybór. Filtrując ciecz z wodociągu, chronisz środowisko naturalne!

Pyszna, czysta woda z dystrybutora od YAZAMCO Poland!

Niezależnie od tego, czy w pracy lubisz pić napoje gazowane, ciepłą kawę czy herbatę, profesjonalny dystrybutor z gorącą wodą jest strzałem w dziesiątkę! Z tym urządzeniem szybko przygotujesz napar czy przyrządzisz chai albo matcha latte. Poczęstuj swoich klientów filiżanką wybornej arabiki lub Earl Greya, a zyskasz kilka dodatkowych punktów w negocjacjach! Skontaktuj się z nami, by poznać atrakcyjne warunki dzierżawy takiego sprzętu! Wybierz dyspenser, który najlepiej sprawdzi się w Twoim biurze!

 
 
 

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Zapytaj o produkt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Skontakuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zamów bezpłatną wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.