Czy warto inwestować w dystrybutory wody?

Z uwagi na chęć zadbania o środowisko, coraz więcej osób rezygnuje z częstych zakupów wody w plastikowych butelkach jednorazowego użytku. W wielu obszarach życia codziennego popularne stają się rozwiązania, które propagują ekologię. Alternatywę dla szkodliwego plastiku stanowią w tej chwili nie tylko szklane butelki czy dzbanki filtrujące wodę, ale i również dystrybutory wody. Dlaczego warto kupić dystrybutor wody? Poznaj wszystkie najważniejsze zalety tego rozwiązania!

Czym są dystrybutory wody?

Dystrybutory do wody to urządzenia służące do podawania wody pitnej w dowolnej postaci: ciepłej, zimnej, a niekiedy i nawet gazowanej. Wyposażone są one w system podgrzewania i chłodzenia, przez co dystrybuowana woda nadaje się bezpośrednio do spożycia bądź przygotowania kawy, herbaty czy zup rozpuszczalnych. Urządzenia tego rodzaju zapewniają stały dostęp do wody pitnej bez konieczności częstego zakupu niewielkich butelek z wodą, co stanowi duże udogodnienie w życiu codziennym. Dlaczego warto wydzierżawić dystrybutor wody i jakie posiada on zalety?

Jakie są główne zalety dystrybutorów wody?

Nowoczesne urządzenia niosą zwykle za sobą wiele korzyści i tak właśnie jest w przypadku dystrybutorów wody pitnej. Pierwszą najważniejszą zaletą tego typu urządzeń jest to, że są one wygodne w użyciu, a także niezwykle funkcjonalne. Dzięki nim posiada się dostęp do wody pitnej w dowolnej formie przez 24h na dobę. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na wodę ciepłą, zimną czy gazowaną to za każdym razem jest ona pod ręką. Woda dystrybuowana przez te urządzenia jest przefiltrowana, dzięki czemu nadaje się od razu do spożycia. Dodatkowo można zauważyć ogromną różnicę w jej jakości oraz smaku.

Kolejną zaletą, dla której warto zrezygnować z plastikowych butelek i zdecydować się na zakup dystrybutora wody jest fakt, że rozwiązanie to jest bardzo ekologiczne oraz przyjazne dla środowiska. Decydując się na dystrybutory wody pitnej przyczyniasz się do ochrony środowiska – zmniejszasz ilość emitowanych przez siebie śmieci, a konkretnie plastikowych butelek, a także redukujesz emisję CO2 poprzez ograniczenie zbytecznego transportu. Jakie można wyróżnić rodzaje dystrybutorów wody?

Rodzaje dystrybutorów

Zwykle gdy mówi się o dystrybutorach wody, ludziom przychodzi na myśl klasyczne urządzenie, które dostarcza wodę prosto z dużej butli. Na szczęście coraz popularniejsze stają się nowoczesne rozwiązania, które są po prostu wygodniejsze. Można wyróżnić cztery rodzaje bezbutlowych dystrybutorów wody, które działają poprzez przyłączenie do sieci wodociągowej:

  • Dystrybutory wody nablatowe i wolnostojące – dzięki tym urządzeniom podłączona sieciowo woda jest kilkukrotnie filtrowana i przekierowywana do urządzenia,
  • Baterie filtrujące wodę – wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu nie jest konieczna instalacja dodatkowego urządzenia. Możesz cieszyć się czystą wodą prosto z kranu,
  • Systemy kranowe – nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu nadają się do barów i restauracji. Dzięki nim można podać wodę w dowolnej postaci: ciepłą, zimną oraz gazowaną,
  • Systemy Zintegrowane ZIP TAP – zapewnia wysokiej jakości czystą wodę w dowolnej formie, której smak jest nie do podmienienia. Obowiązkowa propozycja dla osób, które mają problem z dostarczaniem odpowiednich ilości wody.

Dystrybutory wody to rozwiązanie, które z uwagi na swoje zalety i korzyści spodoba się wszystkim. Kto powinien zdecydować się na zakup tego typu urządzeń?

Gdzie sprawdzą się dystrybutory do wody?

Częsty zakup wody w plastikowych butelkach jest uciążliwy, a przede wszystkim nieopłacalny i szkodliwy dla środowiska, dlatego warto zdecydować się na inne rozwiązania. Urządzenia filtrujące wodę za pomocą systemu podłączonego do sieci wodociągowej polecamy do biur, szkół, placówek medycznych, restauracji, a nawet klubów fitness. Dystrybutory filtrujące wodę to rozwiązanie, które przede wszystkim sprawdzi się w większych firmach, a także w placówkach, do których uczęszczają duże ilości ludzi. Czy warto inwestować w dystrybutor wody?

Kiedy i czy warto inwestować w dystrybutor wody?

Zastanawiasz się kiedy i czy w ogóle warto zainwestować w to rozwiązanie? Podpowiadamy, że zdecydowanie tak. Dystrybutory wody to rozwiązanie, w które warto zainwestować, gdy w pracy czy innej placówce publicznej ludzie spożywają dużo wody. Ogranicza to konieczność stałego uzupełniania zapasów w formie plastikowych butelek. Dodatkowo stanowią one miły akcent w biurach oraz miejscach publicznych, a zwłaszcza w takich, w których gromadzą się duże ilości ludzi. Oprócz tego, że jest to ogromne udogodnienie, rozwiązanie to jest wydajne, a także przyjazne środowisku.

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Zapytaj o produkt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Skontakuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zamów bezpłatną wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.