Czy warto inwestować w dystrybutor wody?

Od jakiegoś czasu dystrybutory wody stają się powszechnym rozwiązaniem. Zarówno w małych, jak i dużych firmach. Coraz częściej można je spotkać w miejscach publicznych, takich jak przychodnie i sklepy. Dyspensery zaczynają się także pojawiać w gospodarstwach domowych. Skąd ta popularność? Czy warto zainwestować w automat do wody?

W naszej ofercie znaleźć można różnorodne rodzaje dyspenserów. Najogólniej jednak dzieli je się na butlowe, bezbutlowe oraz dystrybutory wody gazowanej. Tak! Z urządzeniem od firmy Yazamco możesz mieć również dostęp do wody sodowej, co dotychczas było głównym argumentem osób decydujących się na nieekologiczne napoje butelkowane, z racji ich preferencji picia płynów z bąbelkami. Dyspenser jest w stanie spełnić niemal każde zapotrzebowanie, podaje bowiem wodę zimną, w temperaturze pokojowej, gorącą oraz bardzo gorącą – idealną do zaparzenia herbaty lub wypełnienia termoforu w zimowe wieczory. Decydując się na automat, można śmiało zrezygnować z czajnika elektrycznego, który staje się zbędnym sprzętem.

Bezbutlowe dystrybutory wody

To rozwiązanie wydaje się jeszcze wygodniejsze niż klasyczny dyspenser, ponieważ poza wszystkimi korzyściami, jakie wynikają z ich użytkowania, odchodzi konieczność wymieniania pojemników. Jak działają bezbutlowe dystrybutor? Ich budowa przypomina filtry. Dzięki kilkustopniowemu oczyszczaniu usuwane są nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, co sprawia, że pita woda jest naprawdę najwyższej jakości, a dostęp do niej nie jest niczym ograniczony. Podobnie jak w rozwiązaniu z wymienianymi butlami użytkownik może samodzielnie wybrać temperaturę. To coraz częściej wybierana opcja. Instalacją takiego urządzenia zajmie się nasza firma, dzięki czemu zyskujesz pewność jego poprawnego założenia. Bezbutlowe dystrybutory wody można łatwo wkomponować w przestrzeń biurowej kuchni, a za sprawą estetycznego wykonania nie wpływają negatywnie na design całego pomieszczenia. Rozwiązanie to pozwala także oszczędzić czas, który pracownik musiałby poświęcić na kontrolowanie stanów magazynowych w przypadku butlowych dystrybutorów lub wody butelkowanej.

bezbutlowe dystrybutory wody

Dystrybutory wody gazowanej

Są osoby, które nie wyobrażają sobie picia wody niegazowanej, stąd utrzymywanie ich przyzwyczajeń, co do kupowania kolejnych plastikowych butelek. Jednak aktualnie istnieją modele dyspenserów, które w swojej opcji mają również wodę gazowaną. To niezwykle przydatna funkcja i warto zastanowić się nad wybraniem modelu umożliwiającego nalanie wody z bąbelkami, prosto z dystrybutora. Jej smak jest równie dobry, jak tej zamkniętej w butelce, a jednocześnie znacznie ograniczasz negatywny wpływ swoich działań na środowisko naturalne. Warto wiedzieć, że pod kątem zdrowotnym woda gazowana nie różni się od tej pozbawionej dwutlenku węgla. Jednocześnie dla niektórych osób jest bardziej akceptowalna, dzięki czemu sprzyja nawykowi regularnego picia wody. Takie dystrybutory zdecydowanie opłaca się zainstalować w firmie, w której pracują entuzjaści wody gazowanej.

Gdzie można wstawić automat do wody?

Tak naprawdę nie ma ograniczeń, jeśli tylko źródło wody znajduje się w zasięgu 50 metrów. Nasze dystrybutory wody gazowanej doskonale sprawdzają się zarówno w olbrzymich firmach, jak i również gospodarstwach domowych. Jesteśmy w stanie zagwarantować rozwiązania, które pozwalają zachować wszystkie właściwości dostarczanej wody. Jeśli masz jakieś pytania, koniecznie skontaktuj się z pracownikiem firmy, który wyjaśni wszystkie nurtujące Cię kwestie. Chętnie pomożemy wybrać dogodną lokalizację dla automatu do wody, mając na uwadze specyfikę wnętrza oraz indywidualne oczekiwania użytkowników. Wiemy, jak ważny jest funkcjonalny charakter tego typu instalacji oraz maksymalne ułatwienie dostępu do źródła nawodnienia.

Dystrybutory wody — najważniejsze zalety

Nie da się ukryć mnogości zalet korzystania z dystrybutora. To przede wszystkim oszczędna i ekologiczna alternatywa dla butelkowanej wody. Źródlana, z dyspensera, ma zdecydowanie najwyższą jakość i mnóstwo prozdrowotnych właściwości. Nasza firma specjalizuje się w instalacji urządzeń zapewniających dokładne oczyszczenie wody, wykorzystując do tego celu nowoczesne systemy filtrowania. Oferujemy dystrybutory, które gwarantują do niej stały dostęp, z możliwością wybrania optymalnej temperatury. Stanowią one świetną alternatywę dla tradycyjnych urządzeń butlowych, ponieważ można z nich korzystać bez ograniczeń. Dzięki nim łatwiej o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia organizmu, które jest podstawą zdrowia. Za niewątpliwą zaletę dystrybutorów należy także uznać ich kompaktowe gabaryty.

Bezbutlowe dystrybutory wody – dlaczego warto je wybrać?

Niniejszy artykuł jest krótkim podsumowaniem wielu korzyści płynących z wyboru bezbutlowych dystrybutorów wody. Jednogłośnie można stwierdzić, że bez względu na wybrany typ sprzętu, jest to dobra inwestycja. Każde z tych rozwiązań z pewnością ułatwi pracownikom wypracowanie zdrowych nawyków związanych z regularnym nawadnieniem. Dzięki naszym dystrybutorom zadbasz o wysoką jakość wody. Ich kluczowym atutem jest także bardzo wygodna obsługa. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, koniecznie skonsultuj się z doradcą, który pomoże Ci podjąć decyzję w sprawie zakupu lub wydzierżawienia automatu do wody. Na podstawie podanych przez Ciebie informacji wskażemy, który z dystrybutorów najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

 
 

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Zapytaj o produkt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Skontakuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zamów bezpłatną wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.