6 powodów, aby kupić dystrybutor wody

Dystrybutor wody w biurze dlaczego

Stały dostęp do życiodajnego płynu jest jedną z fundamentalnych potrzeb każdego człowieka. Dlatego też niezbędne jest zapewnienie wody pitnej w miejscu pracy, co z resztą reguluje aktualnie obowiązujące prawo. Coraz częstszym rozwiązaniem zastępującym zamawianie butelkowanych płynów jest zakup dystrybutora. Wybór ten wydaje się niemal oczywisty, gdyż jest to tania opcja, idąca zgodnie z nurtem szeroko rozumianej ekologii a dodatkowo praktyczna i wygodna! Poznaj 6 najważniejszych powodów, dla których inni przedsiębiorcy zdecydowali się na umieszczenie automatu do wody w biurze. Być może przekonają Cię do tego, by również skorzystać z takiego rozwiązania.

Woda do firmy – dostarczana zawsze na czas

Jeśli zdecydujesz, że woda do firmy ma być dostarczana za naszym pośrednictwem – zadbamy absolutnie o każdy szczegół. Począwszy od instalacji urządzenia, a kończąc na regularnych dostawach pełnych galonów. Wybierając bezbutlowe dystrybutory wody, znika nawet kwestia dostarczania pojemników.

Przechowywanie zgrzewek wody w małych, syntetycznych butelkach jest problematyczne. Trzeba stale pamiętać o ich dokupywaniu, eksponowaniu (chaotycznie porozstawiane plastiki nie wyglądają zbyt estetycznie) i magazynowaniu. Gdy jednak w firmie stanie dyspenser – nagle kłopotliwe kwestie znikają! Nasi pracownicy dbają o dostawy, które wcześniej wspólnie ustalamy według zapotrzebowania wszystkich klientów. Aby współpraca przebiegała jeszcze sprawniej i wygodniej — płatności również są maksymalnie uproszczone. Raz w miesiącu otrzymasz fakturę bądź e-fakturę, w zależności od preferowanej formy, dzięki czemu nie zapomnisz o zobowiązaniach finansowych za wodę. Unikasz sytuacji, w której nagle zabraknie napojów dla pracowników przez zbyt późne zakupy czy niezauważenie braku zapasów.

Ekologia przede wszystkim!

Niektórzy przedsiębiorcy wciąż decydują się na zakup wody w butelkach. Dziesiątki, a nawet setki zgrzewek, generują olbrzymie ilości zbędnego plastiku. Pracownicy i interesanci są coraz bardziej świadomi, jeśli chodzi o ekologię i niestety – częstowanie ich życiodajnym płynem w tej formie nie stawia Twojej firmy w zbyt dobrym świetle. Warto troszczyć się o środowisko a dyspenser zdecydowanie sprzyja tej postawie. Dodatkowo możesz zadbać o biodegradowalne kubeczki dla interesantów, a pracowników namawiać do korzystania ze swoich szklanek, dzięki czemu ilość produkowanych śmieci ulegnie znacznemu pomniejszeniu. Wprowadzanie innowacji proekologicznych jest zawsze dobrze widziane, a wybór sposobu dostarczania wody do biura jest świetną okazją, aby to zrealizować. Dla pracowników takie aspekty ich pracy mają znaczenie. Osoby o postawach proekologicznych zwracają uwagę na to, jak jest dostarczana woda do firmy. Na pewno też docenią przedsiębiorstwo, które redukuje ilość wytwarzanych odpadów.

zalety dystrybutora wody w biurze

Dystrybutor wody, dzięki któremu oszczędzasz pieniądze

Warto zauważyć, że butelkowana woda (nawet kupowana w cenach hurtowych) wychodzi w przeliczeniu znacznie drożej niż ta z automatu. Oszczędzasz także na paliwie – w końcu zgrzewki trzeba jakoś przewieźć. Ponadto utylizowanie zużytych plastików podnosi koszt wywozu śmieci, a samo produkowanie takiej ilości syntetycznych odpadów jest skrajnie nieekologiczne. Posiadając dyspenser wody, możesz również zrezygnować z innych sprzętów, np. elektrycznego czajnika, który staje się zbędnym pożeraczem energii. Poza tym sam zakup jest dodatkowym wydatkiem, a wiadomo: im częściej używany, tym szybciej się psuje. Co generuje kolejne koszty. Nawiązując współpracę z naszą firmą, masz również pewność co do cen stałego dostępu do wody: są one odgórnie ustalane i nic Cię tu nie zaskoczy. Jeśli jesteś właścicielem dużego przedsiębiorstwa, pamiętaj, że przy większych zamówieniach możesz negocjować otrzymanie jeszcze korzystniejszej oferty.

Bezbutlowe dystrybutory sprzyjają realizacji postaw prozdrowotnych

Każdy powinien wypijać przynajmniej 2 litry wody dziennie. Ma to fundamentalne znaczenie w podstawowych procesach życiowych zachodzących w ludzkim organizmie. Odpowiednie nawodnienie jest podłożem do poprawnego i wydajnego funkcjonowania.

Odwodniony organizm kumuluje toksyny, co prowadzi do zatruwania wszystkich komórek. Jest to realne zagrożenia dla zdrowia, a w skrajnych przypadkach także życia! Pierwszym objawem zbyt niskiego poziomu nawodnienia jest poczucie zmęczenia. Występują wtedy uciążliwe bóle głowy, szwankuje praca układu nerwowego. Mięśnie i mózg zaczynają odmawiać posłuszeństwa. Jeśli taki stan utrzymuje się przez dłuższy czas, mogą pojawiać się problemy z ciśnieniem, zaburzenia funkcji poznawczych, problemy z trawieniem, nadwaga i otyłość (zwłaszcza przy siedzącym trybie pracy) i inne poważne choroby. Szczególnie zagrożona jest wątroba, nerki, serce i pęcherz moczowy. To chyba wystarczające powody, aby zadbać o prawidłowy poziom nawodnienia swoich pracowników, udostępniając im automat do wody. W ten sposób będą oni w stanie wydajnie pracować i przynosić Twojej firmie zyski, a nie straty.

Rozmaite możliwości – dystrybutory wody gazowanej

Już wiesz, że automat to naprawdę świetny wybór. Jednak kolejnym atutem jest jego szerokie zastosowanie, gdyż z dyspensera może lecieć woda zimna, w temperaturze pokojowej i gorąca, ale oferta firmy Yazamco to również dystrybutory do wody gazowanej! Poza stałym dostępem każdy może dostosować wybór do swojej aktualnej potrzeby. Zarówno do szybkiego ugaszenia pragnienia, jak i również przygotowania kubka kawy czy herbaty. Dzięki temu możesz zrezygnować z innych urządzeń elektrycznych, które zbędnie pobierają energię i ograniczają miejsce na blacie roboczym w biurze. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dyspensery te można kupić lub wydzierżawić, co również jest korzystne dla naszych klientów. Koniecznie zapoznaj się z dystrybutorami wody gazowanej i jednocześnie zobacz, jakie możliwości oferuje firma Yazamco.

Automat do wody, który pozwala oszczędzać czas Twoich pracowników

Decydując się na dystrybutor w firmie, możesz także zminimalizować liczbę obowiązków osób, które dotychczasowo były odpowiedzialne za zapewnienie dostępu do wody. Tym samym nie muszą dokonywać zamówień czy samodzielnie przywozić płynów. Mogą wykonywać inne czynności, które wymagają ich dużego zaangażowania. Dodatkowo instalując w przedsiębiorstwie bezbutlowe dystrybutory wody, z listy niezbędnych do wykonania działań pozbywasz się pilnowania stanów magazynowych czy zamawiania butli w przypadku wyższego zużycia płynów niż przewidywano.

Wybierz najlepszy dla Ciebie automat do wody

Jeśli chcesz zamówić dystrybutor wody do swojego biura – skontaktuj się z nami. Konsultanci pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie pod kątem funkcjonalności, które będzie dostosowane do Twoich potrzeb. Odpowiedzą na wszelkie pytania i wskażą ważne kwestie związane z realizacją złożonego zamówienia.

 

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Jakie będzie przeznaczenie produktu?

Wybierz jedną z poniższy opcji

Zapytaj o produkt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Skontakuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zamów bezpłatną wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.